PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VELIKONOCE! A co přinesl minulý týden?

Jaro na sebe nechá čekat a zima, ta jakoby se snažila o návrat. Lidé chodí v zimnících a jen několik málo turistů zmrzle pobíhá po Praze v jarních šatech. Living se ale „zaskočit nenechal“. A co přinesl právě končící týden?

125050-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Pokud stavíte dům, určitě vás zaujme článek na téma využití přírodních materiálů ve stavebnictví, který je současně pozvánkou na odborné semináře pořádané Stavebním centrem v Brně. Rozhodujete-li se ale pro hypotéku, bude pro vás inspirativnější článek Hypotéky jsou stále levnější. Pokud však chcete svoje bydlení vyřešit koupí nájemní smlouvy, pak čtěte ZDE a dejte si pozor na „dobu určitou“!

Velká inspirativní fotogalerie velikonočních dekorací

Jsou ale i příjemnější věci, než se snažit vyznat v právních náležitostech nájemní smlouvy. Co třeba nová kuchyň? Exklusivní kuchyň? Kuchyň celá z taženého kovu? Nebo naopak kuchyň plná barev? Co je pro vás atraktivnější?

Možná ale potřebuje váš byt „jen osvěžit“. Zkuste interiérový plakát! Pro ty, kteří řeší osvětlení na chodbě nebo schodišti je zde jedno zajímavé řešení.

A nezapomeňte přitom na květiny!

Přejeme Vám příjemné velikonoční svátky!

Red.
foto archiv

22.3.2008 3:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist