Pravidelný servis kotle snižuje náklady vytápění až o třetinu

Během zimy se pravidelně setkáváme se zprávami o zmařených životech, které mají na svědomí zanedbané plynové kotle či spalinové cesty. I přes tato varování cítíme falešnou jistotu, že nám se to stát nemůže. Omyl! Může, pokud nemáme vše v naprostém pořádku. A to zjistíme jen pravidelnou kontrolou kotle…

ilustrace-living-1100x618.jpg Zdroj: ČEZ

Znáte-li nějakého servisního technika plynových kotlů, zeptejte se ho, jaké jsou jeho zkušenosti se stavem plynových kotlů v českých domácnostech. My v redakci jsme to udělali a odpověď nás dost vyděsila: Doporučený každoroční servis většina lidí zanedbává. Když pak kotel během topné sezóny selže, musí majitelé čekat na opravu i několik dní v promrzlém bytě bez teplé vody.

Předplaťte si pravidelný servis

ČEZ v rámci programu ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ nabízí jedinečnou službu péče o plynový kotel a to za pouhých 199 Kč měsíčně. Zdá se vám to hodně? Vzhledem k tomu, že správně seřízený a tedy fungují kotel sníží náklady na vytápění až o třetinu, pak to drahé není. A po roce užívání služby dostanete jako bonus 1000 Kč zpět.

Servisní technik, který se k vám dostaví na preventivní každoroční prohlídku prověří nejen kotel, ale také stav spalinových cest, které v případě nutnosti vyčistí.

Ze zákona je povinná tzv. provozní revize jedou za tři roky, ale platí pouze podnikatele. Všichni majitelé musí jedou za rok provést kontrolu a čištění spalinové cesty.

Navíc za vás ohlídá i termíny návštěv a uchování servisní dokumentace. V praxi to znamená, že dostanete upozornění, že je čas na servis a vy si jen domluvíte termín návštěvy, který vám bude vyhovovat. Technici ČEZ rozumí většině značek kotlů dostupných na našem trhu, tak máte jistotu, že vás navštíví odborník, který přístroj opravdu seřídí a nebude jen hledat, zda hoří plamínek. : -)

Velkým bonusem programu je nonstop linka v případě havárie, volejte 371 100 333 nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zaujalo vás to? Dostupnost služby v místě vašeho bydliště a informace o značkách servisovaných kotlů naleznete na ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ.

Servisovaný kotel ušetří až třetinu nákladů

Zdá se vám to tvrzení přehnané? Jenže ono to tak je, protože správně seřízený kotel funguje o poznání efektivněji. Navíc tak prodlužujete jeho životnost, chráníte svůj domov před poškozením či dokonce před požárem a sebe a své blízké před tichým zabijákem oxidem uhličitým.

Zkušený technik vás navíc upozorní, že váš starý kotel už dosluhuje a je čas na výměnu. Vývoj kondenzačních kotlů jde neustále kupředu a ty současné jsou oproti předchůdcům efektivnější až o 30% nákladů. Topení plynem je stále cenově přijatelné, naprosto pohodlné a bezstarostné.

K nákupu nového využijte dotace

Konzultace výměny či nákupu plynového kotle se servisním technikem je v rámci balíčku zdarma. Získáte nejen cenné rady ohledně novinek ze světa plynových kotlů a doporučení ušité na míru vašeho domu či bytu, ale navíc za vás vyřídí veškerou administrativu v žádosti o dotaci, takže vám odpadne nepříjemné papírování. Navíc budete mít jistotu, že veškerá data v žádosti přesně odpovídají požadavkům poskytovatele dotace. A to je při získání dotace to nejdůležitější!

24.9.2018 3:22 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist