Praktické křeslo do každé místnosti

Znáte ty multifunkční věci, které pohltí spoustu věcí, slouží pro několik účelů a jen si vybíráte, jak je zrovna využijete? Představíme vám něco podobného, jedná se o více účelové křeslo, do kterého můžete vkládat své věci.

Pohodlný a funkční nábytek nikdy nevyjde z módy. Křeslo, které navrhl Judson Beaumonts se hodí prakticky do jakékoliv místnosti. Obsahuje pod sedákem a po stranách úložný prostor, do kterého můžete vložit naprosto cokoliv. Křeslo je vytvořeno ze speciální břízy a jeho hnědé čalounění se skládá z vinylové tkaniny, která je velmi odolná a dobře se udržuje.
Křeslo je funkční a prostorově úsporné, právě díky možnosti uložit do něj knihy, hračky, časopisy, nebo cokoliv vás napadne. Zároveň je elegantní. Uvidíte, že si jej zamilují děti v dětském pokoji, ale také vy například v obývacím pokoji.

Předměty, které nejčastěji používáte už nemusíte ukládat do skříněk, připravte si je do křeslaa mějte je ihned po ruce.

Křesla: inspirativní fotogalerie

Využití je neomezené. Z prostoru pod křeslem můžete vytvořit pelíšek pro domácího mazlíčka, ale současně se dá křeslo využít například i v kanceláři. Důležité šanony, či složky, se kterými stále pracujete ale v zásuvkách či na stole již pro ně není místa, jednoduše založíte pod sebe. Praktičnost nade vše.

Vytvořte si pro sebe vlastní čtecí koutek, kde budete mít klid. Pohodlně se usadíte do křesla a vyberete si svoji oblíbenou knihu, kterou máte nachystanou přímo pod sebou. I dětem takto snadno a rychle vytvoříte oblíbený hrací koutek a pro ty nejmenší bude zároveň zábavnou prolézačkou.


Jana Čechová
Foto: digsdigs.com

13.1.2012 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist