Pracovní stůl z palet – inspirujte se!

Pracujete doma, ale nechcete si kupovat drahý pracovní stůl? Vyrobte si ho sami z dřevěných palet. V naší fotogalerii najdete inspiraci.

Mnoho z nás buď pracuje doma, nebo si práci z kanceláře domů nosí. Doba prostě taková je a časy, kdy se pracovalo pouze v rámci pracovní doby jsou nejspíš nenávratně pryč. Vyvstává před námi ale v tom případě problém. Je nutné si zařizovat pracovnu? Vystačíme si s notebookem na klíně? Nevadí, když se budeme chvíli krčit i jídelního stolu?

Velká inspirativní galerie stolů

Pokud si nejste jisti, jak dlouho budete takto fungovat a nechce se vám utrácet za drahé pracovní stoly, můžete si vyrobit stůl z dřevěných palet, který bude splňovat všechny vaše požadavky a ukryje nezbytné pomůcky.  Nakonec možná zjistíte, že si takto můžete vyrobit opravdu pohodlný a praktický jídelní stůl, který vám večer bude skýtat i prostor na práci.

A hlavně, jen vy víte, kam nejlépe umístit stůl, tak abyste měli klid a zároveň, aby nebránil v průchodu. Málokdy však najdete pracovní stůl, který by odpovídal dispozicím bytu. Vás vyrobený stůl z dřevěných palet, bude přesně takový, jaký ho chcete mít.

Sabrina Harisová
Foto: Homedit.com, inspirationgreen.com, funkyjunkinteriors.net

10.7.2013 1:04

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist