Poznejte luxusní toaletu, která se postará o perfektní hygienu

Dnešní moderní koupelna představuje prostor oázy odpočinku spojeného s dokonalou hygienou. Právě na čistotu, zejména v oblasti intimních partií, klade čím dál více lidí vyšší důraz. Ne každý má ale v koupelně prostor pro toaletu a bidet současně. Právě proto roste poptávka po kombinaci těchto zařízení. Pro ty nejnáročnější zákazníky je tu revoluční toaleta Cleanet RIVA značky Laufen s integrovanou bidetovou sprškou.

Špičkový design

Laufen dokázal nejmodernější technologie zabudovat do uzavřeného keramického střepu, čímž vznikl esteticky působivý produkt pro krásný koupelnový interiér. „Při návrhu toalety Cleanet Riva jsme se řídili především naší vizí čisté jednoduchosti. Proto jsme Rivu navrhli tak, aby byla maximálně štíhlá a elegantní, jako jednolitý kousek keramiky v duchu tradičního klozetu. Jako návrháři neznáme žádný jiný klozet se zabudovanou bidetovou sprškou, který by spojoval funkčnost a design na tak vysoké hygienické úrovni,“ říká designer Cleanet RIVA Peter Wirz.

Voda odstraňuje nežádoucí bakterie mnohem účinněji než samotný toaletní papír. Navíc bez nepříjemného tlaku na citlivé partie. Například v Japonsku si intimní hygienu bez klozetu se zabudovanou vodní sprškou už nedokážou představit. Závěsný klozet Cleanet RIVA má tento systém dokonale propracovaný.

Dokonalá čistota s hi-tech prvky

Integrovaná sprška v toaletě RIVA se snadno ovládá stlačením nebo otočením nerezového otočného tlačítka na straně sedátka. Proud spršky je jemný, ale při čištění extrémně účinný. To ale není všechno. K toaletě Cleanet Riva dostanete i dálkový ovladač s dotykovým displejem, na němž si velmi snadno nastavíte vlastní program oplachování. Jedním stiskem tlačítka ovládáte jemnější perineální trysku, která je velmi doporučována k hygieně ženských intimních partií. Navolit si můžete také režim Extra s intenzitou spršky 5,6 l/min. Aby kritérium perfektní hygieny bylo opravdu zachováno, Cleanet RIVA se po každém použití sama tepelně čistí a automaticky odstraňuje vodní kámen. Na čistotu bylo myšleno také při ošetření keramiky povrchovou úpravou LCC (Laufen Clean Coat) zabraňující usazování nečistot. Samozřejmostí při konstrukci Cleanet RIVA je absence oplachového kruhu, což je další pozitivní bod této toalety, který přispívá ke zvýšené hygieně. Při vývoji technologie bylo myšleno také na minimalizaci zápachu, který pohlcuje zabudovaný filtr s aktivním uhlím.

Příjemnou hi-tech vychytávkou u toalety Cleanet RIVA je také zabudované LED noční světlo se signalizační funkcí. Tato funkce osvítí vnitřek toalety a usnadňuje tak v noci orientaci v koupelně, aniž by se muselo používat hlavní osvětlení. A to je další plus Cleanet RIVA, která šetří energii nejen tímto způsobem, ale také kontrolou vody a dodávkou elektřiny při používání.

Na tento unikátní kousek se můžete jít podívat například do Prague Gallery, kde vám profesionálky v oblasti komplexního vybavení koupelny předají potřebné informace nebo můžete jen tak posedět, dát si kávu a pokochat se oázou klidu uprostřed Prahy a jinak rušné Legerovy ulice. Více na www.laufen.cz.

Komerční prezentace

13.6.2017 2:35

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist