Posuvné dveře do pouzdra vám ušetří prostor

Při zařizování moderního interiérů před námi vyvstává několik otázek. Téměř vždy ale řešíme problémy s prostorem. Místo vzdušných velkorysých interiérů se stále častěji potýkáme s malými byty a domy, do nichž toho chceme vměstnat co nejvíce. Mnohdy se tak dostáváme do problematické situace, kdy se nám už „něco“ zkrátka nevejde a to „něco“ nejčastěji bývají interiérové dveře.

Posuvné dveře do pouzdra vyřeší nedostatek místa v interiéru

Nezřídka se stává, že při otevírání dveří od toalety narazíme do otevřených dveří od koupelny. Když chceme otevřít dveře z kuchyně do chodby, musíme se přesvědčit, že je zavřený obývací pokoj. Za dveře nemůžeme umístit skříň, protože by kvůli ní nešlo otevírat dveřní křídlo… Tak bychom mohli pokračovat donekonečna. Dveře bývají zkrátka někdy problém. Ale nemusí být. Interiérový design zná velmi jednoduché a rafinované řešení, a to posuvné dveře do pouzdra.

Posuv dveří ve stavebním pouzdru Eclisse je zcela bezproblémový

Stavební pouzdro pro posuvné dveře funguje jako „chytrá“ kapsa, do níž se dveřní křídlo zasouvá. Díky stavebním pouzdrům Eclisse získáte okamžitě více místa. Jsou navíc velmi dobře konstrukčně řešena. Jsou pevná, odolná a vynikají dlouhou životností. Posuv dveří v nich je naprosto bezproblémový. Posuvnými dveřmi můžete snadno oddělit dvě místnosti. Když ale dveře otevřete, zmizí do stěny, jako by tam nikdy ani nebyly. Posuvné dveře do stavebního pouzdra nabízí neotřelé řešení, které vás nebude nikdy omezovat.

Nabízíme i stavební pouzdra pro extra široký průchod

Posuvné dveře mohou být jednokřídlé i dvoukřídlé. Pro extra široký průchod jsou určena stavební pouzdra Eclisse Teleskop, jež umožňují posuv až dvou křídel proti sobě. Průchod může být tak až 5 metrů široký. Hodí se zejména do konferenčních a zasedacích místností, oceníte je ale i tam, kde chcete interiér maximálně provzdušnit a prosvětlit.

Posuvné dveře vyžadují speciální kování

Posuvné dveře samozřejmě nelze opatřit obyčejnou klikou. Ta by se do pouzdra nezasunula. V naší nabídce najdete speciální kování pro posuvné dveře. Vybírejte si mezi mušlemi, madly i zámky od světově proslulých značek, jakými jsou například JNF, ATZ a HOOKY ZERO. Kvalitní kování nelze podceňovat, naopak jím lze funkčnost a praktičnost posuvných dveří elegantně podtrhnout.

Posuvné dveře do pouzdra jsou skvělým interiérovým řešením především proto, že vás v ničem neomezují. Jejich vzhled je designově čistý a neruší. Jsou navíc skutečně důmyslně řešena. Stěna, v níž je umístěno pouzdro, nemusí zůstat nevyužita. Elegantní a funkční řešení nabízí pouzdra Eclisse LUCE a Eclisse EWOLUTO.

Díky Eclisse LUCE a EWOLUTO zůstanou stěny s pouzdry zcela funkční

Pouzdra Eclisse LUCE umožňují vedení elektrických kabelů, a tudíž i umístění vypínačů, svítidel, termostatů apod. Eclisse Ewoluto je jediným pouzdrem, díky němuž je do stěny, v níž je pouzdro umístěno, možné vrtat a zavěsit nábytek. Stěny zůstávají díky technologiím Eclisse zcela funkční.

Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou právem interiérovým hitem číslo jedna. Ušetří prostor, jež je u klasických otočných dveří využíván pro otevření dveřního křídla. Krom toho vynikají jednoduchým designem, jenž vás nebude při zařizování interiéru nijak omezovat.

1.3.2018 11:55 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist