Polovina dua Chainsmokers v eklektickém interiéru od designérky Peti Lau

Chainsmokers je dvojice diskžokejů, kteří slaví v Americe velké úspěchy. Jedním z nich je Alex Pall, který se obrátil na newyorskou designérku Peti Lau, aby mu pomohla s interiérem jeho domu v Holywood Hills.

1ba_0085390-1100x618.jpg Celá galerie 18 Zdroj: Essential Home

Dům je zrcadlem duše

Pokud bychom vycházeli z toho, že toto tvrzení je pravdivé, je zřejmě duše DJ Alexe Pollo velmi zajímavá a možná i trochu rozháraná. Tento člověk, který získal slávu a bohatství mixováním hudby, si totiž koupil dům z 30. let minulého století.

Jedná se o stavbu, na níž se v průběhu let „podepsaly“ rozličné úpravy v různých architektonických stylech. V souladu s touto skutečností je nakonec i samotné vybavení interiéru. Designérka Peti Lau se na základě toho rozhodla, že ho zařídí v eklektickém duchu, pro který je charakteristické „míchání“ stylů.

Oranžová, zelená a modrá

DJ Alex Pall obrátil na světoznámou designérku Peti Lau s prosbou, aby mu pomohla vytvořit příjemný interiér v jeho domě. Ale sám už předem položil následnému vybavení značně originální základ. Jak říká, založil si zde osobní džungli. Pořídil si totiž sametovou pohovku do jednoho z obýváků, a to v zářivě oranžové barvě, a nezvyklý konferenční stolek s kovovou konstrukcí, dřevěnou deskou a výpletem z přírodní příze.

Na zdi už od začátku nechyběla tapeta se zelenými listy a doplňky tvořily polštářky s leopardími vzory. K tomu ještě přidal na zeď oranžovou, zelenou a modrou paletu barev, které se objevují na kresbě malíře Hassana Hajjaja, a na zem si pořídil jutový kobereček.

Divočina, kterou bylo potřeba stabilizovat

„Tento dům je ztělesněný eklekticismus,“ říká designérka na adresu domu v Holywood Hills. Od začátku jí bylo jasné, že jejím úkolem bude sem vnést alespoň nějaký řád. Zda se jí to podařilo a mnohobarevnému prostoru, vybavenému směsí nábytku například ve stylech retro i industriálním a doplněnému velkou sbírkou moderního umění, které zbožňuje bohémský DJ Alex Pollo, vtiskla určitou sounáležitost a útulnost, se můžete podívat ve fotogalerii.

15.4.2019 5:30 | autor: Ivana Kukalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist