Podzimní úklid zahrady s unikátním výměnným systémem QuikFit™

Díky vyměnitelným pracovním částem a násadám vám na více úkolů bude stačit méně nástrojů a při skladování ušetříte spoustu místa.

uvodni_quikfit_broom_cultivator_rake-1100x618.jpg Zdroj: Fiskars

Prostě stačí zacvaknout a máte nářadí, které právě potřebujete.

Pokud byste na zahradě rádi zastali více práce, ale používali při tom méně nářadí, náš systém QuikFit™ s výměnnými hlavami je pro vás ideální volba. Nabízí čističe okapů, kultivátory, hrabla na sníh, kartáče a další speciální nástroje, s nimiž zvládnete kompletní údržbu zahrady.

Nasaďte & dosáhněte

Někdy je lepší stát pevně nohama na zemi, než se vznášet ve výškách. Díky řadě „Nasaďte & dosáhněte“ systému QuikFit™  už nemusíte nejistě balancovat na žebříku nebo štaflích. Při řezání větví nebo čištění okapů tak můžete vy zůstat bezpečně stát na pevné zemi a přitom pracovat až o několik metrů výše.

Nasaďte & pěstujte

K největším radostem každého zahradníka, ať žije na venkově, nebo ve městě, patří pěstování vlastní zeleniny a květin. Řada „Nasaďte & pěstujte“ systému QuikFit™   je jedinečný systém nástrojů, se kterými můžete buď pro různé hlavy nástrojů použít jedinou násadu, nebo naopak k jednomu nástroji použít násadu, která má pro daný účel tu nejvhodnější délku.

Nasaďte & čistěte

Díky nástrojům QuikFit™  z řady „Nasaďte & čistěte“ uklidíte trávník a dvorek jako nic. S hráběmi a koštětem QuikFit™   s promyšlenou konstrukcí bude úklid na zahradě hotový během chvilky.

Násady a adaptéry

Fiskars QuikFit™ představuje sortiment zahradního nářadí s vyměnitelnými hlavicemi a násadami, určený pro rozličné zahradnické úkony.

Za povšimnutí jistě stojí i to, že automatický dvojitý zamykací systém Fiskars QuikFit™ získal ocenění Red Dot Award: Product Design 2010.

19.10.2020 12:34 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist