Plotové stěny a opěrné zdi se systémem Stavoblock postavíte jako stavebnici

Betonové tvárnice jsou ideální pro stavbu mnoha prvků zahradní architektury. Nesporné výhody tohoto stavebního materiálu tkví nejen v jeho vlastnostech, ale také v tom, že jde o systém tzv. suchého zdění. Ploty, podezdívky, sokly aj. postavíte snadno a rychle, a to bez betonového základu, armatury či použití tmelů a lepidel. Stavoblock je jednoduše dokonalá stavebnice, kterou dokáže poskládat úplně každý!

Betonové tvárnice, které navrhli čeští inženýři, jsou doslova splněným snem každého, kdo přemýšlí o stavbě výše zmíněných prvků svépomocí. Jejich montáž je totiž velmi jednoduchá, rychlá a úsporná.

Plotové stěny a opěrné zdi Stavoblock

Jak postavit betonový plot se systémem Stavoblock? Nutností je předem připravený štěrkový základ na rovném povrchu, základem je také odvodnění pomocí drenáže. A poté už přichází na řadu skládání betonových tvárnic, které do sebe přesně zapadají bez nutnosti prolévání betonem či lepení. Plotové stěny či opěrné zdi se dají postavit až do výšky několika metrů.

Přesvědčte se na www.novabrik.cz, že stavbu z betonových tvárnic Stavoblock zvládne každý.

Betonové tvárnice Stavoblock a jejich výhody

Použití systému Stavoblock přináší samé výhody. Tou největší je již zmiňovaná jednoduchost a variabilita použití. Betonové tvárnice jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které zaručují dlouhou životnost a bezúdržbovost. Plotové stěny, podezdívky, sokly či opěrné zdi zkrášlí vaši zahradu díky svému jedinečnému estetickému vzhledu. Na výběr je několik druhů betonových tvárnic, takže si můžete sami zvolit, jaké provedení či barva tvárnic se přesně hodí do vašeho exteriéru. Pokud myslíte ekologicky, tak vás jistě potěší, že betonové tvárnice jsou vyrobeny z přírodního materiálu, který lze plně recyklovat.

zahradni-schodi-t-stavoblock-2.jpg

Zdroj: archiv redakce

Investujte efektivně

Každý člověk ví, že kvalita něco stojí. Počáteční investice do betonových tvárnic Stavoblock se vám ovšem rozhodně vyplatí. Zaprvé ušetříte na nákladech za nepotřebný betonový základ, navíc si nebudete muset platit žádné profesionální dělníky. Jakmile jednou postavíte plot či opěrnou zeď z betonových tvárnic, už nebudete muset vynakládat další peníze za opravy či modernizace, jak tomu bývá v případech, kdy člověk zvolí to nejlevnější řešení.

Proč si tedy pořídit betonové tvárnice Stavoblock?

  • Snadno a rychle s nimi postavíte téměř vše, na co si vzpomenete.
  • Jejich předností je jednoduchá montáž, kterou zvládne úplně každý.
  • Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují dlouhou životnost.
  • Jedinečný vzhled tvárnic zkrášlí exteriér vašeho domu.
    Vaše peníze budou vynaloženy chytře a efektivně.

Betonové tvárnice Stavoblock svou kvalitou, provedením a širokou škálou použití nemají na českém trhu konkurenci. Postavte si vysněnou zahradu s unikátním systémem suchého zdění!

zahradni-zidka-stavoblock-2.jpg

Zdroj: archiv redakce

 

Komerční prezentace

21.3.2016 12:19

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist