Diskuze

3 komentáře

  Dominik

  Já jsem o plastových oknech všechno nevěděl. Nikdy jsem se o ně nijak zvlášť nezajímal a úplně mi uniklo, že bych je měl nějak seřizovat a promazávat. Po pár letech nám domů začalo táhnout, takže jsem musel koupit nové těsnění oken a dveří z https://www.tesnenitexim.cz/TESNENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm . To naštěstí stačilo, takže nová okna jsem kvůli tomu koupit nemusel.

  Iveta

  My máme v domě také plastová okna. Nevím snad o nikom, kdo by si koupil nějaká jiná. Jejich údržba je jednoduchá a nenáročná. Stačí, abych je já nebo manžel před zimou namazala a seřídila a je hotovo. Údržba je před zimou hodně důležitá. V tom mě konec konců utvrdil i tento článek http://www.utulnydum.cz/clanek/Zimni-rezim-plastovych-oken—mytus,-nebo-neco,-co-vam-zapomneli-rict .

  Jirka U.

  V článku jsou dobře shrnuty základní informace o oknech. Rád bych dodal pár podrobnějších specifikací, které je dobré si pohlídat. Nejkvalitnější jsou plastové profily třídy „A“, protože jsou nejtlustší a tak je na ně využito nejvíce materiálu. Pokud chcete okna, která jsou pevná a dobře drží ve svárech, žádejte okna z prvoplastu. Také si pohlídejte původ oken. Na našem trhu narazíme na spousty překupníků, kteří s výrobou oken nemají nic společného a tak logicky nemůžou zaručit kvalitu oken. Všechny tyto zmíněné parametry si nechte zapsat do kupní smlouvy, ať vás nemohou při dodání oken ošidit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist