Plánujete silvestrovskou nebo novoroční párty? Máme pro vás inspiraci!

Silvestr je ve většině případů velmi oblíbený den v roce a Silvestrovská noc končící první nocí roku nastávajícího snad ještě více. Slavíme nový začátek, který nám dodává doslova omlazující výbuch nové energie! V plánu na tento večer máme obvykle párty s přáteli. Podstatou takové párty je nejen dobrá zábava, ale i poutavá a jiskřivá dekorace a chutné jídlo a pití. Tento poslední den v roce je obvykle tím dnem, na který se všichni již nějakou dobu velice těšíme.

131528-1100x618.jpg Celá galerie 23 Zdroj: archiv redakce

Úsporně a přesto efektně

Pokud nehodláte utratit za silvestrovské oslavy velké částky, nevadí, spoustu pěkných a zajímavých dekorací jistě dokážete vyrobit i vy sami. Pokud jde o dekorace, je to poměrně snadné nakoupit či vyrobit barevné předměty za přijatelné ceny. Ať už si vezmete na pomoc krepový papír, nafukovací balónky v živých odstínech nebo skupiny květin podle oblíbených barev, možnosti jsou nekonečné.

Využijte netradiční nápady

Další zábavný způsob, jak přidat oslavám trochu stylu je použít cukrkandl na špejli jako dekorativní míchadla do nápojů. Sklenice se šampaňským tím netušeným způsobem zajímavě oživíte. Místo konfet a jiných obvyklých dekoračních doplňků využijte umělé křišťály. Rozsypte je nepravidelně na stůl nebo na tác se sklenicemi .Tento super jednoduchý způsob, jak přidat lesk vašim oslavám, může znít odvážně, ale působit bude jistě skvěle.

Dalším dobrý nápad – využijte pestrobarevnost dekorací

Barevné dipy v malých nápojových skleničkách přemostěných slanými krekry anebo barevné balonky, které naplníte stejně pestrými čtverečky barevného papíru. Pestrobarevné koktejly, sušenky máčené v zajímavých barevných polevách barvených potravinářskými barvami, stužky různých barev a šířek navěšené všude kolem, květiny v baňkách a jiných netradičních nádobách, to je ta správná veselá dekorace pro silvestrovskou párty.

Ozdobte i nápoje

Přidejte výbuch barev na vaše šampaňské, koktejlům dopřejte náležitou barevnost díky přidání něčeho červeného (jako např. rybízového pyré nebo trochy grenadiny). Nahoře ho ozdobte jahodovou a jste připraveni! Udržujte koktejly a víno svěží a přirozené díky zdobení vonnými bylinkami.

Retro v disco stylu

Disco koule, třásně, fotografie, opona a třpytivé nápoje včetně pestrobarevných míchadel, to vše vám zajistí silvestrovskou zábavu v retro stylu!A konečně, je jasné, že pozlátko a lesklé míchačky do nápojů jsou stále typický symbol pro silvestrovské pozlátko. Pokud máte doma ještě sváteční zeleň jako například jmelí, chvojí nebo celý vánoční stromek, případně věnec na dveřích, postačí přidat trochu lesku a udělat z něj stromek nebo věnec třpytivý.

Ulehčete si co nejvíce práci

Pamatujte, že když si vyberete určité téma a zaměříte se na něj v několika zvláštních detailech, zbytek výzdoby již může být zcela jednoduchý. Ano, kupované předkrmy jsou povoleny! Pokud jsou vaši hosté spokojeni s atmosférou a dobrým pohoštěním na vaší párty, bude jim jedno, že jedí z jednorázových talířů. Všechno to je o jistém nastolení rovnováhy!

Pokud jsme vám nabídli inspiraci, která vás zaujala a díky níž si vytvoříte doma příjemné prostředí pro silvestrovskou a novoroční párty, jsme moc rádi a už nám nezbývá než vám všem popřát veselého Silvestra a šťastný a úspěšný nový rok 2015!

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: decoist.com

31.12.2014 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist