Panák na žehlení košil

Výrobci bílé techniky a domácích elektrospotřebičů jsou mnohdy vynalézaví, ale zároveň platí, že mnoho prostoru pro vymýšlení nových věcí už nemají, tedy alespoň ne v rámci usnadňování takové činnosti, jakou je např. žehlení. Žehličky zřejmě opravdu už umí takřka „všechno“ a žehlící prkna rovněž vyzkoušela asi vše, čím mohla zákazníky zaujmout. Ale přeci jen se našlo něco, na co má smysl čtenáře Livingu.cz upozornit. A tím je „Žehlící panák“, kterého obléknete do zmačkané košile, zmáčknete knoflík „a je to“.

132203-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Mr. Dressman, tedy onen  námi nazvaný „Žehlící panák“ (který by se v čistém překladu měl česky nazývat Šatový muž), je jednoduchým nápadem, který spočívá v neméně jednoduché úvaze. Při klasickém žehlení se žehlička pohybuje po žehleném oděvu a ten se někdy lidově řečeno „brání“ a nezkušený člověk tak může při žehlení strávit spoustu času hledáním té správné pozice, ve které je možné alespoň část oděvu uvést do požadovaného stavu.

Jednoduše košili obléknete na Panáka a stisknete knoflík

Mr. Dressman je pak přesně pro tyto nešťastné uživatele, kterým žehlení zkrátka moc nejde a nebo je vyloženě irituje, ale kteří současně touží po vyžehlené košili. Panáka je totiž možné jednoduše obléknout, nastavit teplotu, kterou uvádí výrobce na každém kusu oděvu a pak už stačí jen chvíli počkat a nakonec se těšit  z výsledku, jenž nebyl vykoupen často úmornou prací s klasickou žehličkou a žehlicím prknem.

Nepřehlédněte! Velká galerie elektroniky

Automatický žehlič košil Dressman získal  minulý rok cenu za inovace „Kolumbovo vejce“. Je dílem společnosti Siemens a jeho cena se pohybuje dle prodejce okolo 26 000Kč.

Dresmann nabízí:

12 časově řízených programů pro košile z hedvábí, viskózy, vlny, lnu, flanelu a všech ostatních neelastických materiálů. Dále 2 programy s teplým vzduchem pro vysušení mokrých bund nebo eventuelní přežehlení,1 program se studeným vzduchem pro provětrání a osvěžení vrchních částí oblečení jako jsou saka a bundy. Dresmann je vhodný pro velikosti košil 35 – 50 (XS – 4XL) a košilových halenek velikosti od 36/38 – 50/52 (S až XXL)

Red.
Foto: Siemens

12.6.2009 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist