Osvětlení, které šíří světlo i design

Dovolte světlu, aby na chvilku opustilo roli praktického pomocníka pro orientaci ve tmě a propůjčilo trochu ze své záře k podtržení designu koupelnového nábytku.

122493-1100x618.jpg Celá galerie 3 Zdroj: archiv redakce

Nejen v interiéru koupelny hraje v kategorii osvětlení prim LED diodové světlo. „Jde o ideální řešení pro osvětlení koupelny. Bez problému totiž snáší časté vypínání a zapínání, disponuje výrazně dlouhou životností a dokáže se rozsvítit extrémně rychle,“ informuje Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie světel

Díky těmto výjimečným vlastnostem je toto osvětlení doslova třešničkou na dortu koupelnového nábytku. Unikátní LED diodový pásek, který je absolutně vhodný do vlhkého prostředí, je v tomto případě použit k povýšení a podtržení designu koupelnové skříňky. „LED osvětlení je umístěno pod umyvadlem, kde podsvěcuje unikátní čelní skleněnou plochu zásuvky. Vnitřní tapeta, která je ve skle zatavena, tak doslova vystoupí z plochy a strhne na sebe veškerou pozornost. Výsledkem je i celková příjemná – intimní atmosféra, kterou bílé světlo navozuje,“ dodává závěrem Ing. Zdeněk Blažek.

Velká fotogalerie moderního osvětlení


Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie světel

Redakce
Foto: dendrit.cz

30.8.2012 4:56

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist