Originální doplněk a dobrý tip na dárek

Stojan na noviny. Používáte někdy něco takového? A nebo vůbec noviny nečtete? Je pochopitelně možné takový stojan používat nejen pro noviny, ale i pro různé časopisy jakékoliv povahy. Pokud tedy vy samy a nebo někdo z vašeho blízkého okolí, patří k těm lidem, kteří si rádi odpočinou listováním v nějaké tiskovině, tak pak zvažte třeba právě teď, před Vánocemi, takový dárek v podobě stojanu. Je to hezký doplněk interiéru a zároveň dodává zvláštním způsobem váhu vašemu čtení časopisů a novin. Prostě se s tím počítá.

127261-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Nejde jen o dobrý tip na dárek Je to stejný případ jako s jakýmikoliv jinými předměty, tedy např. s knihami. Jedna věc je mít své oblíbené, nebo jiné knihy, poházené po zemi nebo v krabicích a něco úplně jiného je srovnat a roztřídit knihy např. podle obsahu do malé nebo velké knihovny. Přijít domů, rozsvítit lampu a posadit se, vzít do ruky poslední číslo sledovaného revue, otevřít si noviny nebo knihu, v tom všem je něco málem obřadného a když jsou všechny tyto činnost ošetřené speciálními nástroji, tedy třeba právě stojanem na noviny (které by se jinak povalovaly na zemi nebo na gauči), tak už je to zkrátka něco jiného. Cítíte ten rozdíl? Sníst salám z mastného papíru a nebo z porcelánového talíře přece není jedno a to samé.

Tip na dárek a originální doplněk

Stojan na noviny je na tom podobně, jako např. konferenční stolek. Není nezbytně nutné vybavovat takovým doplňkem vlastní interiér a navíc je pravdou, že některé konferenční stolky mívají v sobě úložný prostor, který funkci stojanu na noviny bez problému zastanou.

Bytové doplňky: inspirativní fotogalerie

Na druhou stranu může být právě stojan na noviny zajímavým doplňkem, který najde své uplatnění a zároveň zvládne sehrát roli solitérního kusu. A co je důležité, stojan na noviny nebude nikdy nikterak drahým předmětem a tak se můžete porozhlédnout i po nějakém  zajímavém designovém stojanu. Stojí to za to, je to praktické a efektní. V této chvíli je to také dobrý tip na dárek.

Další inspirace pro vaše bydlení, pro tip na dárek nejdete ve článku Bílý byt v bílém domě: pojďte na návštěvu

Red.
Foto: design-shop.cz, nabytekriha.cz, figurka.cz, Ligne Roset

17.12.2009 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist