Originální dekorace na zeď – rodinný strom

Možná jste se nedávno probírali starými fotografiemi, které velmi úspěšně a k nelibosti mnohých vytlačují ty digitální. My v redakci si myslíme, že alba plné fotek, nad kterými se baví celá rodina, prostě mají něco do sebe. Pokud ale nechcete své poklady schovávat do alb, můžete je dát na zeď a my máme pro vás spousty inspirace, jak to udělat!

122586-1100x618.jpg Celá galerie 18 Zdroj: archiv redakce

Pokud patříte do rozvětvené rodiny, pak se určitě při společných setkáních bavíte tím, co vaše sestřenice z „druhého kolene“ zase vyvedla. Ale dokážete si vybavit její tvář? Nejnovější trend, který se k nám blíží ze zahraničí ( kde měl veliký úspěch také v internetové podobě) velí vydekorovat si zeď fotografiemi rodinných příslušníků a vytvořit si grafické zobrazení rodokmenu – tedy rodinný strom.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie dekorací

Je to zajímavý a originální způsob, jak si připomenout vzdálené členy rodiny, popřípadě najít ty, na které se pozapomnělo, a zároveň vytvořit unikátní dekoraci na zeď.

Nástěnné dekorace – velká inspirativní fotogalerie

Potřebujete jen jednu volnou zeď, fotografie a my dodáme inspiraci, jak vše vytvořit. Návrhy na tvorbu rodinného stromu naleznete ve fotogalerii pod článkem.

strom14.jpg

Zdroj: archiv redakce

Tip: Můžete si nechat vytvořit samolepku na zeď v podobě stromu a pak už sami dolepíte fotografie, nebo si  rodinný strom nechte zarámovat a budete tak mít nádherný obraz.

Samolepky na zeď inspirativní fotogalerie

Sabrina Harisová
Foto:uncommongoods.com, offthewallexpressions.blogspot.com, tstormgraphics.blogspot.com, thecreativechickadee.blogspot.com, freckledcitizen.com,rookno17.com, shelterness.com

14.5.2012 1:08

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist