Originální bydlení, originální stěny bytu

Stěny můžete tradičně nechat vymalovat v bílé barvě. Můžete také zkusit jiné barvy a nebo třeba tapety. Ale můžete jít svým způsobem ještě dál a použít obrazovou tapetu, fototapetu, interiérový plakát a nebo zkrátka zvolit graficky a obrazově zpracovaný povrch stěn. Zkuste se nechat inspirovat.

Na stránkách našeho magazínu jsme se již několikrát věnovali úpravě stěn, stejně jako tapetám, fototapetám a nebo interiérových plakátům. Neexistují žádná objektivní PRO ani PROTI takového řešení. Je to jen a pouze na vašem vkusu. Jediné, co se dá vytknout takovému řešení, které počítá s nalepováním čehokoliv na stěnu je to, že odstraňování okoukaného a nebo jinak už nevhodného povrchu, je pak těžší, než jednoduché přemalování stěny.

Velká fotogalerie malování a barevných stěn

A často se při strhávání tapet či plakátů může strhnout i omítka, kterou je pak potřeba před dalším zpracováním stěny, před jejím vymalováním či tapetování znovu obnovit.

TIP: pokud se rozhodnete pro obrazovou tapetu, pak si rozhodně nevybírejte takové téma, které se vám snadno okouká. Jinak řečeno, ideální je něco abstraktního, něco, kam se ještě „vejdou“ vaše představy.

Red.
Foto E-color

24.9.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist