Orientační světlo reaguje na rozednění i stmívání

Zajištění pohodlného a bezpečného pohybu na chodbách a schodištích mé poměrně snadné řešení. Zkuste úplně jednoduše strčit do zásuvky světlo bez drátů a potřebné instalace a nechte ho, ať samo pozná, kdy se má rozsvítit. A můžete si také vybrat barvu světla.

Orientační světlo s přepínatelnou barvou světla Osram Luneta  Led Colormix je variací na velmi jednoduchý nápad snadného zajištění orientačního osvětlení bez nutnosti cokoliv instalovat, zasekávat dráty do zdi atd. Samotné tělo světla se dá zasunout do zásuvky a tím je celý problém vyřešen. Potíž ale může nastat v okamžiku, kdy na tom správném místě nejsou k dispozici zásuvky. Na tento „detail“ výrobce zapomněl. Důležité také je, že světlo samo pozná, kdy je tma a kdy je tedy potřeba prostor osvítit. Tuto funkci zajišťuje jednoduchý senzor.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie světel

Barva světla, nízká spotřeba a automatické rozsvěcení i zhasínání

Inovativním přínosem je skutečnost,  že jedno světlo nabízí více barev. Jelikož obsahuje světelnou diodu s červeným, modrým a zeleným čipem, umožňuje zákazníkovi přepnout  na 5 různých barev světla: bílou, růžovou, tyrkysovou, oranžovou a modrou. Barvy se přepínají prostřednictvím tlačítka na svítidle. Spotřeba elektrické energie je nižší než 1 Watt. Světlo má také integrovaný světelný senzor, při dostatečném osvětlení se automaticky vypíná, při setmění rozsvěcí. Hlava světélka je otočná o 360° a umožňuje tak směrování světla. Prizmatický kryt zajišťuje rovnoměrné a neoslňující světlo.

Velká fotogalerie moderního osvětlení

Red.,
Materiál a foto Ellen Benešová, Osram

19.3.2008 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist