Odvětrávané fasády jsou lepší než neprodyšné zateplení

Chcete získat trvanlivé fasádní obklady, aktivní ventilaci zdiva a estetickou fasádu v jednom? Odvětrávané fasády Novabrik jsou přesně tím, co pro své pohodlné a funkční bydlení hledáte.

Odvětrávané fasády se pyšní hned několika vlastnostmi, které oceníte jak z hlediska dlouhodobé investice, tak i komfortu a vysoké estetické hodnoty bydlení. Tento systém lze navíc použít na všechny druhy staveb.

Dlouhá životnost s garancí

Prodloužená trvanlivost oproti klasickým typům fasády je jednou z hlavních předností odvětrávané fasády Novabrik. A co musíte udělat, aby vám fasáda vydržela desítky let v bezvadném stavu? Jednoduše: vůbec nic! Odvětrávané fasády jsou totiž zcela bezúdržbové, a i tak je na ně poskytována záruka 50 let.

Odolnost proti nepříznivým vlivům

Odvětrávané fasády jsou vysoce odolné nejen proti povětrnostním vlivům, ale také proti požáru, a plní i funkci protihlukovou. Aktivní ventilace zajistí, že nebudete mít problémy s vlhkostí zdiva, difúzní otevřenost zase umožní domu „dýchat“ bez rizika úniku tepla.

 

Úspora peněz

Těžko se najde někdo, kdo by neocenil tuto nespornou výhodu. Investice do odvětrávané fasády se vám rozhodně vyplatí. Návratnost je jistá jak díky prodloužené trvanlivosti a odolnosti proti poškození, ale také proto, že jsou odvětrávané fasády aktivním pomocníkem při zateplení domu, a tím i úsporách na vytápění. Ušetříte i na samotné realizaci, neboť jednotlivé fasádní cihly se spojují bez použití malty a lepidel.

Nezaměnitelný moderní design

Použití speciální technologie povrchové úpravy zajišťuje stálost, bezúdržbový režim, vysokou estetickou hodnotu a moderní design. Navíc jsou odvětrávané fasády k dostání v několika barevných provedeních.

Nepřehlédněte! Fasády rodinných domů fotogalerie

Jednoduchá instalace a demontáž

Odvětrávané fasády lze díky důmyslnému technickému řešení kdykoli rozebrat a postavit znovu, a to i v zimním období, kdy většina stavebních prací čeká na jaro.
Rozhodli jste se pro odvětrávané fasády jako výhodnou investici do pohodlného, funkčního a estetického bydlení? Vyžádejte si nezávaznou kalkulaci přímo od výrobce www.novabrik.cz.

10.3.2014 9:15

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist