Odvažte se bydlet tak, jak chcete Vy

ČMSS představuje nový přístup k bydlení. V rámci probíhající kampaně vybízí Čechy, aby se odvážili realizovat vlastní představy o svém bydlení. K odvaze je inspirují mimo jiné sami klienti ČMSS, jejichž příběhy najdete na www.najdetesevevlastnim.cz.

Domov odráží to, jací jsme. Ukazuje, co děláme, co nás baví, co potřebujeme, kým jsme. Domov se mění s věkem, se zkušenostmi i s tím, na co sebereme odvahu. Koneckonců – kolik z nás si v dospělosti postaví hrad ze žužu, bazén uprostřed obýváku nebo stěnu z reproduktorů?

Domov takový, jaký chci

Domov je místem, které má schopnost nás dobíjet. Žijeme v něm s lidmi, které jsme si vybrali a které máme rádi. Domov je prostorem, který nás umí podržet v momentech, kdy to potřebujeme. A taky z nás umí udělat o kousek lepšího člověka.

To platí, pokud svoje bydlení zařizujeme podle toho, jaký život žijeme. Domov není přehlídkou věcí, které jsme si koupili, ale místem, kde nám pořízené věci slouží a dělají radost. A přesně na takový domov je potřeba mít odvahu.

Potřebuji odvahu

Odvahu přiznat si, že i když moje záliby nejsou úplně standardní, mám na ně právo. Odvahu zařídit se podle sebe a najít shodu se všemi, se kterými chci domov sdílet. Odvahu začít plnit si svůj sen a vytrvat.

Inspiruji se

Na webu www.najdetesevevlastnim.cz najdete inspiraci, jak bydlí, ti, kteří již odvahu bydlet „po svém“ našli. Vedle příběhů klientů ČMSS na něm naleznete články týkající se klasického i alternativního bydlení, návody, jak bydlení řešit efektivně i nápaditě. Seznámíte se s návody na výrobu nábytku v domácích podmínkách i aktuálními trendy z oblasti bytového designu. Na webu se nachází také vzorové kalkulace, které vám pomohou stanovit přibližnou cenu rekonstrukce, a v rámci splátkové kalkulačky si zase vypočítáte vzorové splácení úvěru.

Představte si, jak byste chtěli bydlet. Co by vás bavilo. Nenechte se odradit bouráním starých zdí, prachem ani nejistotou. A rozhodně se zastavte v ČMSS. Ukážeme vám, že na to máte – peníze, možnosti a hlavně odvahu.

Najděte se ve vlastním a bydlete tak, jak chcete Vy!

Komerční prezentace

17.10.2016 2:47

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist