Od trendy kanceláře vás dělí jen 5 kroků. Které to jsou?

Pohodlná a trendy kancelář. Zdá se vám to jako hudba budoucnosti? Nenechte se zmýlit. Jen si to představte. Každé ráno vstáváte s úsměvem a honem, honem, ať už jste v práci. Čím vším byste si kancelář vybavili, abyste se do ní den co den rádi vraceli? Dáme vám chvilku. Opravdu vás nic nenapadá? Tak se na to společně podíváme. 

Stavebním kamenem je kancelářský nábytek

Čeho si jako první všimněte při vstupu do kanceláře? Přeci kancelářského nábytku. Doporučujeme vycházet vždy z jedné nábytkové řady a příliš nekombinovat. Rčení „Každý pes jiná ves“ není v módě a v kanceláři divoké kombinace jednoduše ruší pozornost. Máte-li rádi klid a útulno, sáhněte po světlých dezénech. Tmavé naopak působí autoritativním dojmem.

Nepodceňte výběr vhodné kancelářské židle

Kapitolou sama o sobě je kancelářská židle. Vybrat tu vhodnou není vždy procházkou růžovým sadem. Proto vám doporučujeme si o nich dopředu něco nastudovat. Chybu ale neuděláte, pokud sáhnete po židli umožňující zdravé dynamické sezení. A takovými jsou veškeré modely se synchronní mechanikou.

Vždy vše po ruce

Myslete na praktično a kancelář si uspořádejte tak, abyste měli vše potřebné neustále po ruce. Nejdůležitější dokumenty po svém boku v pojízdném kontejneru, šanony s dokumenty v archivační skříni a veškerou kancelářskou techniku na nejbližších nízkých komodách. A to ať už se jedná o tiskárnu, laminátor, skartovač nebo řezačku. Pracujete-li navíc s citlivými údaji a listinami, není na škodu vybavit skříně zámky. A nemusíte se bát jejich zneužití.

Odpočinková zóna

Každá kancelář by v sobě měla ukrývat i pohodlné místečko, které využijete k občasné relaxaci nebo schůzce s klientem. Co si pod takovým prostorem představit? Může to být elegantní sedačkakonferenčním stolkem na kafíčko. Nebo nekonvenční sedací vaky. Fantazii se totiž meze nekladou.

Dekoracemi nic nezkazíte

Bez dekorací by to zkrátka nešlo. Vyzdobte jimi svou kancelář střídmě. Designové věšáky, stolní lampičky, exotické rostliny nebo harmonické obrazy. Velké množství ozdob, obrazů, fotek a jiných drobností však může působit negativně na vaši produktivitu. Stahují na sebe totiž nežádoucí pozornost při práci.

Jak jste se mohli přesvědčit, k vybavení pohodlné kanceláře stačí opravdu málo. Nudné a fádní prostory již dávno nejsou trendy. Neosloví totiž vás ani případné návštěvy.

29.11.2019 12:03 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist