Od chladniček k modernímu posezení

Čas od času přinášíme informace o novinkách a zajímavostech na našem trhu. V tomto článku se tak blíže seznámíme s novými modely chladniček, které opět přichází s novými vlastnostmi a vylepšeními. Dále pak představíme pohodlné a moderní posezení pro celou rodinu. Možná se i vy rádi posadíte do relaxačního vaku..

123960-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Elegantní chladničky od Aristonu

Společnost Indesit představila na českém trhu nové modely chladniček Ariston o šířce 60 cm. Novinkou jsou 150 cm vysoké dvoudvéřové chladničky Ariston MTAA 292 V ve variantě nerez a MTM 1511 v bílé variantě. Objem chladícího oddělení je 218 litrů, resp. 199 litrů. Chladnička je tedy ideální pro středně velkou rodinu. Důležitou funkcí těchto chladniček je speciální ochranná vrstva Hygiene Control. Díky systému Hygiene Control jsou vnitřní stěny chladničky pokryty speciální trvalou vrstvou, která brání tvorbě plísní či bakterií. Potraviny jsou tak lépe chráněny.

Chladnička Ariston MTAA 292 V navíc disponuje systémem A.I.R. (Ariston Integrated Refrigeration). Jedná se o speciální ventilační systém, který zajišťuje dokonalý oběh vzduchu a tudíž poskytuje rovnoměrné rozložení vnitřní teploty a vnitřní vlhkosti.
Díky tomuto systému už nemusíte vybírat vhodné umístění pro jednotlivé potraviny, neboť každé místo v chladničce bude mít stejné vlastnosti.

Velká fotogalerie domácích spotřebičů

Další novinkou je uvedení chladniček Indesit BAN 34 NF P a BAN 13 NF se systémem No Frost. Pomocí tohoto systému předcházíte tvorbě ledu v mrazícím prostoru, ušetříte nepříjemné odmrazování, zabráníte přimrzání a slepování zmrazených potravin.

Systém Total No Frost zajistí lepší a dlouhodobější uchování potravin. Zároveň udržuje vhodnou teplotu v chladícím prostoru, předchází tvorbě námrazy na pokrmech a udržuje jejich originální chuť i kvalitu.
Aby se ušetřilo ještě více prostoru, jsou u kombinovaných modelů chladniček nové zásobníky na led integrovány přímo do zásuvek. Tento systém nese označení ICE3. Díky svému speciálnímu tvaru jsou nyní praktičtější a hygieničtější. Při manipulaci s nimi nedochází k odkapávání vody a led je v uzavřeném zásobníku udržován odděleně od pokrmů.

Posaďte se – buffi

Relaxační vaky buffi jsou nová alternativa odpočinku. Vytvářejí nekonečné množství způsobů sezení a ležení.
Vaky jsou vyrobené ze 100% polyesteru potáhnutého z vnitřní strany PVC, který je odolný vůči vodě a otěru, tím jsou vhodné pro použití nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Velká barevná škála zaručuje vhodné doplnění a zkombinováni s již existujícími prostředím. Originální relaxační vaky obsahují napěněný polystyrén, který působí jako kvalitní tepelný izolant a též pohodlný relaxační prvek. Tato jedinečná náplň se přizpůsobí Vašemu tělu a tím Vám umožní vychutnat si neskutečnou pohodu a relax.

Vak je vhodný do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje. Mohou na něm sedět 3 až 4 menší děti vedle sebe, takže je vhodný i do školek.
Výrobky jsou inspirované úspěšnou koncepci italských designérských studií z konce šedesátých let. Značka buffi přizpůsobila relaxační vaky současným trendům a široká nabídka barev, materiálů a vzorů zohledňuje potřeby moderního člověka 21. století.

22.8.2005 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist