Co oceníte nejvíc při spolupráci s realitní kanceláří

Máte rádi veškeré své činnosti pod kontrolou a všechno si raději řešíte sami? Věřte, že například prodej domu nebo bytu patří k těm činnostem, které byste raději měli svěřit do rukou odborníků. Podívejte se, s čím vším vám dokáže realitní kancelář poradit, a nebojte se s prodejem domu obrátit na odborníky.

Výhody realitní kanceláře

Největší výhodou realitní kanceláře je bezesporu její komplexnost. Na jednom místě tak vyřešíte propagaci své nemovitosti, stanovení reálné ceny a následně také vyřízení veškeré dokumentace. Při koupi a hlavně při prodeji domu se jedná o velmi vysoké částky, a tak je více než vhodné, abyste měli veškeré smlouvy právnicky i obsahově v pořádku.

Realitní kancelář dokáže klientovi poskytnout kompletní servis a zodpovědět jakoukoliv otázku, týkající se prodeje jeho nemovitosti. S realitní kanceláří ušetříte velké množství času, starostí a také energie, kterou můžete věnovat sami sobě nebo své rodině.

Smlouvy a dokumenty

Při prodeji domu je důležité mít všechny smlouvy a dokumenty v pořádku. Prvním krokem bývá ověření vlastníka nemovitosti v katastru nemovitostí, zároveň je zde kontrolováno, zda není dům nebo byt zatížen věcným břemenem nebo zástavním právem.

Pokud prodáváte nemovitost a kupující nemá dostatečné finanční prostředky, tak může využít také hypotéčního úvěru. Opravdu kvalitní realitní kancelář dokáže pomoct a poradit i s výsledným financováním. Samozřejmostí je převod vlastnického práva na kupujícího a další zákonem dané nezbytné kroky. V mnohých případech je tak vhodné mít po boku i právního zástupce, který dokáže zodpovědět další dotazy ohledně převodu nemovitosti a také co se týče kupní smlouvy.

Komplexní služby a něco navíc

Služby, které vám může realitní kancelář nabídnout, jsou poradenství, stanovení ceny nemovitosti, ale také propagace a inzerce týkající se prodeje domu či bytu. Součástí služeb je pak písmenná i telefonická komunikace s potenciálními zájemci, prohlídky nemovitosti a také následná komunikace s vážnými zájemci.

Kvalitní realitní kancelář tak nabízí komplexní služby, od právního až po finanční servis. Výhodou může být i příprava nemovitosti k prodeji, technické poradenství, popřípadě kontrola nemovitosti, která může odhalit skutečný stav domu. Pečlivým výběrem realitního makléře tak získáte navíc někoho, na koho se můžete spolehnout a kdo vám pomůže dům prodat rychle a jednoduše.

Jak poznat dobrého realitního makléře

Vhodného realitního makléře poznáte nejen podle zkušeností, ale také podle férového a vstřícného přístupu. Spolupráce s takovým člověkem pro vás bude radostí a ulehčí vám velké množství času. Realitní makléř by měl být také skvělým obchodníkem, který bude při prodeji domu myslet především na vaši spokojenost.

Nepouštějte se do riskantního prodeje nemovitosti sami a obraťte se na odborníky. Jen tak prodáte svůj dům rychle, jednoduše a za odpovídající cenu.

28.6.2018 11:50 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist