Obývák s výhledem na hvězdy

Představte si, že po dlouhém pracovní dnu přijdete domů, natáhnete se pohodlný gauč, zakloníte hlavu a pozorujete hvězdnou oblohu…No dobrá, před tím ještě budete muset udělat nějaké úpravy, ale tenhle sen se může stát skutečností.

123568-1100x618.jpg Celá galerie 17 Zdroj: archiv redakce

To, že okna jsou zdrojem denního světla, nemusíme připomínat a ani to, že květiny vám za stropní okna poděkují. Při stavbě domu nebo plánované rekonstrukci můžete tento zajímavý prvek zakomponovat a pak si už jen užívat hvězd.

Obývací pokoj s hvězdnou oblohou nad hlavou není právě běžnou součástí panelákového bydlení, ale i tak si ho můžete dopřát. Využijte stropních podhledů, které se dají vymodelovat do tvaru falešných oken.

Vyplnit je můžete buď kresbou, o které jsme psali v článku  Stropy plné hvězd, anebo LED minižárovkami či sitěmi. Dají se naprogramovat i tak, aby po jedné vypínaly a znovu se rozsvěcovaly. Vzbuzuje to dojem pohybu. Je to opravdu nádherné. Oživí to nejen vzhled vašeho obývacího pokoje, ale také připraví i prostor pro relaxaci.

Velká fotogalerie moderních interiérů


Sabrina Harisová
Foto:home-designing.com, cococozy.com, fibercreations.com, starscape.co.uk, precisionav.net

14.12.2012 12:14

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist