Obývací pokoj – nové trendy 2012

Obývací pokoj by měl být pohodlný, útulný a měl by sloužit celé rodině. Často však narážíme na to, že některý z těchto bodů designéři rádi obcházejí a pak nám servírují trendy, které vytváří z obýváku dokonalou výkladní skříň, ve které by se málokdo cítil příjemně. Nové trendy pro obývací pokoj na tento rok jsou ale překvapivě líbivé.

119278-1100x618.jpg Celá galerie 11 Zdroj: archiv redakce

Kolik má rodina členů, tolik je názorů jak na proměnu obývacího pokoje, tak i na jeho využití. Proto je důležité volit takové barvy, které se líbí všem, nebo alespoň nikomu vyloženě nevadí, protože není nic horšího než trávit čas v místnosti plné barvy, kterou opravdu nesnášíte.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie trendy bydlení

Pokud dáváte v interiéru přednost přírodním odstínům, pak se vám jistě budou líbit obývací pokoje na fotografiích. I když se občas objeví trend ve stylu: Oblečte si interiér do tyrkysu nebo Nebojte se černé a dejte jí šanci, přírodní barvy jsou moderní klasikou, která prostě nezestárne. Přírodní barvy nás uklidňují, protože v nich není rušivý element a obývací pokoj vypadá čistě a příjemně.

Jak jste už jistě poznali, nové trendy v obývacích pokojích pro rok 2012 se týkají hlavně použitých barev, ve kterých jasně vítězí odstíny hnědé a šedé, bílá a použitý materiál  nejen na obklady je kámen a dřevo.

Nepřehlédněte – velká fotogalerie obývacích pokojůSabrina Harisová
Foto: home-designing.com, ba-sofas.com

 

24.5.2012 2:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist