Obývací pokoj – nové trendy 2012

Obývací pokoj by měl být pohodlný, útulný a měl by sloužit celé rodině. Často však narážíme na to, že některý z těchto bodů designéři rádi obcházejí a pak nám servírují trendy, které vytváří z obýváku dokonalou výkladní skříň, ve které by se málokdo cítil příjemně. Nové trendy pro obývací pokoj na tento rok jsou ale překvapivě líbivé.

Kolik má rodina členů, tolik je názorů jak na proměnu obývacího pokoje, tak i na jeho využití. Proto je důležité volit takové barvy, které se líbí všem, nebo alespoň nikomu vyloženě nevadí, protože není nic horšího než trávit čas v místnosti plné barvy, kterou opravdu nesnášíte.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie trendy bydlení

Pokud dáváte v interiéru přednost přírodním odstínům, pak se vám jistě budou líbit obývací pokoje na fotografiích. I když se občas objeví trend ve stylu: Oblečte si interiér do tyrkysu nebo Nebojte se černé a dejte jí šanci, přírodní barvy jsou moderní klasikou, která prostě nezestárne. Přírodní barvy nás uklidňují, protože v nich není rušivý element a obývací pokoj vypadá čistě a příjemně.

Jak jste už jistě poznali, nové trendy v obývacích pokojích pro rok 2012 se týkají hlavně použitých barev, ve kterých jasně vítězí odstíny hnědé a šedé, bílá a použitý materiál  nejen na obklady je kámen a dřevo.

Nepřehlédněte – velká fotogalerie obývacích pokojůSabrina Harisová
Foto: home-designing.com, ba-sofas.com

 

24.5.2012 2:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist