Nudí Vás vaše bydlení? Zkuste to jinak!

Většina článků publikovaných v našem online magazínu Living.cz je zaměřena více méně seriózně, čili tzv. vážně, což však neznamená, že bychom nemohli občas udělat výjimku. Na druhou stranu, proč by se o vážných věcech, mezi něž bydlení jistě patří, nemohlo psát s jistým nadhledem a s použitím humoru ? Zkrátka, otázka zní, jak si z obyčejného, nudného a zimou vyčerpaného interiéru udělat interiér zábavný? A nebo jinak: které zařizovací předměty mohou přinést osvěžení v různých smyslech toho slova?

Existuje několik kusů vybavení obytného interiérů, které člověk tak či tak většinou potřebuje a které dovedou za určitých okolností zpříjemnit např. večer trávený doma. A protože je toho hodně, tak jsme takových předmětů vybrali jen pár, respektive tři, a myslíme si, že s nimi se rozhodně nudit nebudete. Tak tedy jen pro inspiraci:

Vana pro dva
Vana pro dvě osoby je velmi populární u majitelů větších koupelen, přičemž oním přívlastkem „větší“ máme na mysli větší, než s plošnou výměrou dva metry čtvereční, které představují koupelny v bytech pocházejících zejména z dominantní panelákové zástavby normalizačního období. Vanu pro dvě osoby pochopitelně ocení v prvé řadě mladé páry, pro které může být příjemných zpestřením jejich osobního života. Jednou z nejlevnějších a zároveň plně vyhovujcích partnerských van, je vana Love Story tuzemského výrobce RAVAK (185x105x135 cm), která stojí necelých 20 000 Kč. Pak už stačí jen vychlazená láhev sektu.
Vinotéka
Pravdou zůstává, že vinotéka není běžnou součástí obytných interiérů, ale i tak jsme si ji dovolili zařadit do seznamu tří nejzábavnějších – respektive zábavu slibujících zařizovacích předmětů, hned vedle vany pro dvě osoby. Nicméně, pro běžného uživatele a potažmo tedy konzumenta vína postačí zařízení ze základní řady vinoték např. od výrobce Baumatic pojímající až 18 lahví vína.
V každém případě, po příjemné koupeli se sklenicí sektu může být příjemné odebrat se na lůžko a pokud se bavíme o zábavných zařizovacích předmětech, pak tedy na lůžko vodní.

Velká fotogalerie moderních interiérů

Vodní postele
Vodní lůžko nabízí relativně dokonale vyváženou interakci mezi váhou trupu a jemu kladeným odporem lůžka při podpírání těla spícího. Následkem toho dovoluje snadněji uvolnit veškerou svalovou tenzi a to tím spíše, že matrace naplněná teplou vodou umí fungovat jako prohřívající zábal, podobně jako když se v lázních člověk položí na rozpálený parafín a akumuluje teplo.
Přejeme Vám příjemný večer
Redakce
Foto archiv autora, firmy Ravak, Bluline.cz a Baumatic
8.3.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist