Nový byt, inspirace, rada a hromada problémů aneb: co týden dal?

Žádné řešení obytného interiéru se neobejde bez předcházejících úvah o tom, co by bylo dobré a co ne, co se do bytu hodí a co do něj naopak ale vůbec nepatří. A pak se přidají starosti např. s technologickým vybavením, je potřeba vyřešit příliš vysoké náklady spojené s vytápěním a podobných malých i velkých starostí je celá řada. Bez inspirace a odborné rady to jednoduše nejde.

A navíc do toho teď vstoupí Vánoce, které bohužel mnoho klidu člověku nepřídají. Mimochodem, co např. zkusit nějaký „designový solitér“ jako dárek pod stromeček? Nemusí to být přece vůbec nic drahého a navíc je při koupi takového předmětu možné podpořit třeba právě současné české designéry. Jinými slovy: kupujte český design. To není národovecké zvolání, ale pouze pobídka k úvaze nad tím, zdali je opravdu všechno exportní užité umění lepší, než to domácí. Takových tipů na dárky najdete na Livignu celou řadu.

Velká inspirativní fotogalerie ložnic

Nechme ale Vánoce ještě chvíli stranou. Inspiraci potřebují v prvé řadě ti, kteří se snaží vyřešit svou novou kuchyň a nebo třeba obývací pokoj. Někdy si stačí jen prohlédnout pár fotografií a už máte mnohem více jasno. Konec konců, může se stát, že se na trhu objeví nějaká zajímavá technologická novinka, která by stála za povšimnutí a nebo třeba jen za pozornost. Např. lednice, která ke chlazení používá zvuk. Ale vraťme se zase zpátky na zem. Důležitější jistě bude vyřešit ono vytápění, na kterém se jistá dá mnoho ušetřit.

A již tradičně připomínáme: nezapomeňte na zahradu a květiny, i ty potřebují vaši péči.

Klidný advent

Red.
Foto archiv
1.12.2007 12:00
Více o tématu: bytinteriérkuchyňvánoce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist