Novinky od Hypo stavební spořitelny

Překlenovací úvěr Nadstandard pro nové bydlení s úrokovou sazbou již od 4,95 %, navíc se stoprocentním financováním ceny nemovitosti a volbou délky úrokové fixace uvádí na trh Hypo stavební spořitelna. Kromě této novinky přichází na trh také s úvěrem Nadstandard pro VIP či Nadstandard pro podnikatele, a dokonce inovovala své produkty Nadstandard pro rekonstrukce a Nadstandard pro refinancování.

Nadstandard pro nové bydlení

Novinka na trhu – překlenovací úvěr Nadstandard pro nové bydlení je ideálním produktem pro všechny, kteří touží po vlastním bydlení na úrovni, a to i v případě, že nemají prozatím žádné úspory.
Tuto novinku od Hypo stavební spořitelny s úrokovou sazbou již od 4,95 % se stoprocentním financováním ceny nemovitosti a volbou délky úrokové fixace si můžete snadno pořídit i vy. K získání úvěru je ale zapotřebí založit si smlouvu o stavebním spoření a o úvěr si zažádat. Po jeho schválení získáváte peníze, splácíte pouze úrok z překlenovacího úvěru a zároveň si stále spoříte na svůj účet stavebního spoření. Poté co jsou splněny podmínky spořitelny (minimální doba spoření dva roky, naspoření alespoň 40% cílové částky a splnění hodnotícího čísla, které hodnotí výši naspořených prostředků a míru intenzity spoření), překlenovací úvěr se mění na úvěr ze stavebního spoření s úrokovou sazbou již od 3,9%.

Nadstandard pro podnikatele

Hypo stavební spořitelna představuje také novinku určenou podnikatelům – osobám samostatně výdělečně činným a společníkům obchodních společností – úvěr Nadstandard pro podnikatele. S tímto produktem si mohou podnikatelé pořídit úvěr dokonce až do výše 5 milionů korun, a to s úrokovou sazbou již od 5,15%.

Výhodou je, že při žádosti o tento úvěr již nemusejí podnikatelé předkládat žádná daňová přiznání jako potvrzení o příjmech. Zvláště podnikatelé, kteří se svou živností teprve začínají zde tedy mají možnost si pořídit kvalitnější bydlení. „Rádi bychom našim klientům z řad podnikatelů ulehčili získání prostředků na vlastní bydlení,“ říká Eva Gruberová z Hypo stavební spořitelny.

Inovace oblíbených produktů

Kromě novinek přichází Hypo stavební spořitelna také s celou řadou inovací – k inovovaným produktům patří úvěr Nadstandard pro rekonstrukce se sazbou od 5 %, který lze čerpat již od 50 tisíc Kč, a také úvěr Nadstandard pro refinancování se sazbou od 4,95 %, a to dokonce bez předložení nového odhadu ceny nemovitosti a dokladu o příjmu.

autor: Lucie Lukačíková
foto: archiv autora

11.2.2008 4:34

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist