Nové trendy a tipy ve světě koupelnových umyvadel

Dnešní koupelny mohou svým uživatelům nabídnout dokonalé designové řešení pro takřka jakoukoli netypickou situaci a prostor. Stejně tak je tomu i s koupelnovými umyvadly. Vyvíjejí se stále nové a nové typy a designová provedení. Materiálové novinky se dostávají blíže ke svým uživatelům. Pojďme se tedy na ně podívat zblízka.

130509-1100x618.jpg Celá galerie 28 Zdroj: archiv redakce

Uživatelsky příjemné typy umyvadel

Nejen ty nejznámější firmy a koupelnová studia se dnes zaměřují na výrobu uživatelsky příjemné sanitární keramiky. To je právě ten prvek, který jim pomáhá šířit věhlas vysoké kvality spolu s vysokou designovou úrovní. Samozřejmostí jsou dnes již i uživatelsky příjemné technologie. Díky svým často velmi jednoduchým čistým liniím jsou takto koncipovaná koupelnová umyvadla vhodná do každé moderní koupelny.

Bezdotykové baterie

Součástí každého umyvadla je i baterie, jejíž ovládání musí být pohodlné, plně funkční a estetické. Současná doba je ve znamení bezdotykových baterií. Tyto baterie můžete zapnout či vypnout pouhým pohybem ruky v okolí čidla, není tedy nutné přijít do kontaktu s kteroukoli částí baterie. Je to funkce, která pomáhá šetřit vodu, ale zároveň i energii a udržovat hygienu na nejvyšším stupni. Umožní navíc to největší potěšení z vody v každodenním životě každého z nás. Díky těmto bateriím už se nemusíte nikdy více trápit s kapajícími kohoutky. Voda v nich teče nastavená na předem danou teplotu. Toto všechno jsou důvody, proč si bezdotykové baterie nacházejí mezi uživateli stále více příznivců.

Smart technologie dotykového ovladače

Chytrý ovladač je dotykový ovladač se Smart technologií, který umožňuje dálkové ovládání baterie, s přednastavenou teplotou vody a automatickým uzavíráním. Takováto baterie je dobrou volbou pro rodiny s malými dětmi anebo seniory, případně pro handicapované osoby.

Designové koupelnové doplňky v nových trendech

Preciznost ve zpracování, čistý design, vysoká funkčnost, to vše předznamenává, jak by měly vypadat koupelnové doplňky, které se umisťují právě v okolí sanitárního koupelnového vybavení, tedy i umyvadel. Díky velké řadě rozmanitých designů si každý může vybírat ze široké nabídky mezi takovým zbožím, které vyhovuje jeho osobnímu vkusu a individuálním preferencím.

Nevšední nápaditá, originální i luxusní, to všechno jsou vlastnosti úspěšných nových typů koupelnových umyvadel na celosvětovém trhu. Vsadíte-li na ně, udělají z vaší koupelny koupelnu světově výjimečnou. Věříme, že i vás osloví vysoce moderní designová umyvadla zveřejněná v naší dnešní fotogalerii, stejně tak, jako oslovila v hojné míře i zákazníky celého světa.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: homedit.com, decoist.com

29.9.2014 12:58

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist