Nové příměstské bydlení, tentokrát v Obříství

Vyznavači příměstského bydlení mají novou možnost využít originální nabídku nového projektu „Residenční celek Obříství.“. Ten nabízí řadové rodinné domy řešené v rámci jednoduchého, ale promyšleného urbanistického konceptu realizovaného cca 10 minut autem od severního okraje Prahy v obci Obříství.

Projekt nabízí tři druhy řadových rodinných domů, které se od sebe liší velikostí obytné a užitné plochy a také cenou. Domy „Optimal“ představuje necelých 96 m2, domy „Optimal plus“ mají obytnou plochu 104 m2, a „Galant“ pak 144 m2. Tomu odpovídá i odstupňování ceny: Optimal plus stojí vč. DPH necelé 3,2 mil. Kč a cena domu Galant se pohybuje v intervalu od 3,89  do 4,113 Kč. Domy Optimal jsou již prodané.

Velkou výhodou projektu je jeho urbanistické – architektonické řešení. Řadové domy jsou postaveny tak, že společně vytvářejí obrazec podkovy a vytvářejí vnitřní prostor, který je čistě klidový.. Každý dům má parkové stání, které je ale umístěno ze zadní části domů a tedy vně podkovy. Vnitřní prostor zůstává klidný.

Obec Obříství

Obec Obříství se nachází 14 km za severním okrajem Prahy směrem na Mělník. Cesta z Prahy (Nádraží Holešovice) autobusem trvá od 30 min do půl druhé hodiny dle druhu spoje. Občanská vybavenost je pouze základní, nejbližší nákupní centrum Ládví či Tesco Letňany je vzdáleno 17 km. Bez automobilu bude život v Obříství problematický, tedy pokud nebude potenciální zájemce pracovně či kulturně závislý na Praze . Za nákupy, zábavou a kulturou, stejně jako za prací či odborným lékařským zákrokem je potřeba cestovat do Prahy, případně do Mělníka (7km) či Neratovic (8km).
Projekt je určený pro vyznavače příměstského bydlení, kteří ve městě pracují, do města se jezdí bavit, ale žijí na jeho okraji, který má charakter sídliště či předměstí a představuje záštní nový typ krajiny. Ta není ani venkovem, ani městem.

Red.
Foto LV corret,s.r.o

16.7.2008 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist