Nové koupelnové trendy roku 2011

Zajímají vás trendy ze světa bydlení? Přemýšlíte jak si upravit svoji koupelnu? Tak se pojďte podívat na nové módní koupelnové trendy.

113452-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Trend číslo 1: Koupelna v zelené

Pro rok 2011 zvolili interiéroví designéři jako aktuální měkké tóny zelené barvy. V kombinaci s dalšími  přírodními barvami a materiály, jako je například bambus nebo kámen, si můžete  vytvořit příjemný prostor pro očistu a relaxaci.  Barvy jako je bílá, krémová nebo třeba hnědá spolu nejen ladí ale i například s  kovovými prvky krásně kontrastují.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie trendy bydlení

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Trend číslo 2: Přírodním křemenem nic nezkazíte

Až 85 % koupelen podle aktuálních trendů ve svém vybavení nese poselství křemenového kamene. Jakékoliv prvky z křemene jsou nejen velmi „in“, ale díky odolnosti tohoto materiálu je jeho využití v interiéru koupelny i nanejvýš praktické. Máte-li obavy, že koupelnapřírodního kámene doplněná o stejnobarevnou dlažbu ve vás bude vzbuzovat pocit chladu, můžete se rozhodnout pro podlahové vytápění, živé květiny a chundelaté koberečky.


Trend číslo 3: Místo umyvadla, umyvadlová mísa

Modern-countertop-basin-from-Roca.jpg

Zdroj: archiv redakce

Na tom, že umyvadlové mísy jsou daleko estetičtějším řešením nežli klasická umyvadla se shodne více než 51 % interiérových designérů. Umístění umyvadlové mísy na jakési „koupelnové pracovní ploše“ je také daleko hygieničtějším řešením. Pod nainstalovanou umyvadlovou mísu se dáme může umístit například úložná skříňka, která poskytuje dostatek místa pro uskladnění různých koupelnových nezbytností.

 

Text: Lucie Sýkorová
Foto:homedit.com,lazyenvironmentalist.com,ashfieldhansendesign.blogspot.com
decordir.com, ndecorat.com, homedesignplus.com.au

28.3.2011 12:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist