Nové byty Na Vackově hledají své majitele. Zbývá jich už jen 7!

Někdejší Staré Strašnice, východní část Žižkova. Přesně tady se rozkládá lokalita Vackova pojmenovaná podle architekta a stavitele Josefa Vacka. Momentálně oblast prochází obrovskými změnami, mění se v ultramoderní centrum s kompletní občanskou vybaveností, zároveň ale nabízí soukromí a klid. Zní vám to jako dobré místo pro život?

titulka-living-1100x618.jpg Zdroj: Metrostav Development

Nejste sami. O nové byty Praha 3 je zájem, o čemž svědčí i projekt Byty Na Vackově od developera Metrostav Development. Aktuálně totiž probíhá již 8. etapa, v rámci které vznikají čtyři nové bytové domy s několika nebytovými prostorami. O nemovitosti je stále zájem, své majitele momentálně hledá už jen 7 bytů. Zkolaudovány budou příští rok, nastěhovat se můžete koncem roku.

S dostatkem zeleně, přesto blízko centra

Nechcete do práce do centra Prahy dojíždět hodinu, ale rádi byste měli trochu klidu a zeleně blízko bydliště? Byty Vackov jsou rozumným kompromisem. Lokalita je situována velmi blízko centra Prahy, doslova za domem však máte park židovské pece. Divadlo, školy, školky, lékaři, tohle všechno najdete v těsné blízkosti. I z tohoto důvodu jsou Byty Na Vackově prezentovány jako ideální pro rodinné bydlení.

Za projektem stojí architektonický ateliér KAAMA, domy jsou moderní. Dispozice bytů jsou od 31 m2 až po 114,90 m2. Největší byty mají pět pokojů. Každý z nich má předzahrádku, terasu nebo balkon, některé i sklepní kóje, komory a garážová stání. Energetický standard budovy nese označení B.

Skutečný domov, žádná anonymita velkoměsta

Horní Žižkov je rozhodně osobitá čtvrť. Nebudete se zde cítit anonymně jako ve velkoměstě, Své příběhy tu žijí skuteční lidé a vy můžete být dalšími z nich. Informace o volných bytových jednotkách a cenách najdete na webu projektu. Ale pospěšte si, jsou už téměř vyprodané! 20 % z ceny bytu skládáte po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí, 70 % po podání žádosti o kolaudaci a 10 % po podpisu kupní smlouvy. Máte tedy ještě nějaký čas na zřízení hypotéky.

 

24.5.2023 10:03 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist