Ukažte, co umíte a vyhrajte nákup v Hornbachu!

Konečně můžete popustit uzdu své vášni a dát se do tvoření. Na Living.cz v nové sekci JAK SI UDĚLAT (kterou najdete v horním menu) je pro vás připraveno spousty podrobných návodů, podle kterých si můžete cokoliv vytvořit. A pro ty, kteří už mají trochu praxi, tady máme skvělou soutěž o nákup v HORNBACHU, která právě startuje!!! Více v článku….

Nová sekce Jak si udělat

Nová sekce Jak si udělat je plná podrobných návodů, podle kterých si můžete cokoliv vytvořit sami doma. A neni k tomu potřeba nějakých speciálních znalostí či dovedností. Pokud už ale tvoříte dávno a  přátelé obdivují vaše výtvory, pak se určitě zúčastněte naší soutěže o nákup v Hornbachu.

Soutěž o nákup v Hornbachu

Princip naší soutěže je velmi jednoduchý. Pošlete nám svůj návod (tedy okomentovaný návod na tvoření čehokoliv, krok po kroku s fotografiemi, tak aby každý krok tvorby pokryla fotografie a komentář. Jako vzor si můžete prohlédout již vypublikované články v sekci Jak si udělat.

My každý týden vylosujeme 3 výherce, kteří dostanou poukázku na 2000 Kč na nákup v Hornbachu.

Právě startujeme!!!

Těšíme se na vaše příspěvky

Vaše redakce

8.10.2014 11:04

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist