Nová ložnice? Nové povlečení!

Zatoužíme-li po změně v ložnici, jistě nás napadne mnoho způsobů, jak si ji dopřát. Výměna partnera sice patří mezi ty nejúčinnější cesty, ale někdy nemusí být od věci vyzkoušet i něco méně radikálního – kupříkladu obléknout postel do nového ložního povlečení.

Obměna ložního povlečení není časově, technicky ani jinak náročná, a proto je ideálním nástrojem, jak během okamžiku změnit tvář ložnice. Povlečení má vliv na to, jak ložnici celkově vnímáme zrakem, působí na naše psychické rozpoložení a náladu. Další vjemy nám přináší naše tělo a kůže, když v posteli ležíme. Výsledný pocit závisí jak na volbě dekoru povlečení, tak na typu použitého materiálu. Možností, jak pracovat s povlečením, je tedy skutečně mnoho.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie povlečení

Obměňování ložního povlečení je v mimo jiné také věcí národní kultury. Kupříkladu ve Francii, odkud pochází značka luxusního bytového textilu Carré Blanc, je zcela běžné pořídit si každý rok novou sadu povlečení. Vliv módy je ve Francii totiž tak silný, že kromě šatníků zasahuje Francouzům až do ložnic. Carré Blancproto přichází se sadou nových kolekcí vždy dvakrát ročně, stejně jako je to běžné u oblečení – na jaře a na podzim.

Nepřehlédněte – velká galerie ložnic

Designéři Carré Blanc do každé sady kolekcí promítají aktuální trendy dané sezóny a zároveň dbají na to, aby v nich byla zastoupena dostatečně široká škála barev, témat a nálad. Není tedy nic těžkého vybrat do jedné ložnice více druhů povlečení, z nichž každé celému prostoru propůjčí jinou atmosféru a vždy bude zároveň perfektně ladit s ostatním zařízením místnosti.

Obměňování ložního povlečení tak do jisté míry prodlužuje životnost ložnice a jejího vybavení, neboť tentýž nábytek bude pokaždé vypadat jinak, pokud jej doplníme rozdílným ložním povlečením. Stačí si jen dobře vybrat a k tomu už je tu pro Vás Carré Blanc.


BREHAT povlečení s výšivkou
Povlečení, jehož nadčasový design vznikl na základě stylizovaných motivů inspirovaných světem nerostů. Materiálem, z něhož je povlečení vyrobeno, je 100% bavlněný perkál s výšivkou a potiskem.


ANDREA povlečení s potiskem
Designové povlečení ANDREA vytvořené hostující designérkou Angélinou Mélin, která používá černobílou perokresbu v kombinaci s barvami, tzv. manga-styl. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlněného perkálu s potiskem pařížských motivů. Povlečení nadchne především mladé slečny.


VANESSA povlečení s potiskem
Kolekce, která ložnici zahalí do poezie květinových motivů v podobě akvarelů a grafik, a navodí atmosféru lehkosti a harmonie v secesním stylu. Použitým materiálem je 100% bavlněný perkál s potiskem.

ROMANE povlečení s potiskem
Střídmý design tohoto povlečení propůjčí Vaší ložnici nádech svěžesti a elegance. Hravá výšivka a romantické květinové motivy, jemnost a harmonie v secesním duchu. Povlečení ze 100% bavlněného perkálu zdobí jak výšivka, tak potisk.

 

Komerční prezentace

 

 

10.4.2012 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist