Nová galerie koupelen III

Není jednoduché vybrat si tu „správnou“ koupelnu a navíc, co je to vlastně ta „správná“ koupelna? Podle čeho a jak se to vlastně posuzuje? Kdo a proč říká, že takhle je to správě a takhle už ne? Odpověď je ale překvapivě velmi jednoduchá. Jste to vždy a pouze jenom vy.

Měli byste ale vědět, proč jste se rozhodli právě tak a ne jinak a proč vám vlastně právě tahle koupelna připadá „správná“. Až si tím budete jisti, pak bude vše v pořádku. A pro inspiraci přinášíme další „galerii koupelen“ od světových producentů, jejichž výrobky není problém v ČR pořídit.

Lidé jsou pochopitelně náchylní k podléhání různým módním vlivům a mediální i jiná propagace výrobků této skutečnosti využívá. Stačí spojit atraktivní ženu nebo spěšného sportovce s nějakým výrobkem a potenciální zákazních si pak přitažlivost ženy spojí s propagovaným předmětem a stejně tak mu takový předmět bude připadat jako známka úspěšnosti a síly, kterou obdivuje na zmíněném sportovci. A pak už je rozhodování jednoduché, zákazník chce takovou a ne jinou koupelnu.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

TIP: dejte si pozor při listování katalogem a stejně tak buďte obezřetní při návštěvě koupelnového studia. V katalogu i ve studiu jsou koupelny nové, upravené a nepoužívané, zatímco u vás doma budou každodenním provozu a uklízet budete přibližně jednou týdně (možná častěji?).  Na nerezové či skleněné prvky a nebo na prvky provedené ve vysokém laku je pak nutné nahlížet právě touto optikou, neboť v katalogu vypadají skvěle, ale doma je budete muset leštit právě vy, protože jinak už tak hezky zářit nebudou a každý otisk vlhké dlaně, každé smítko prachu na nich bude působit jako nezhledná skvrna.

Následující fotografie jsou fotografiemi produktů Grohe, Hansgrohe, Ideal Standard, Dornbracht, Kolo a Laufen. Ideální je pak pro vás jako pro zákazníka neoslovovat každou z jednotlivých firem, ale navštívit koupelnové studio některého z obchodníků, který tyto firmy zastupuje. Na tuzemském trhu jsou to v prvé řadě Sanitec, Richter und Frenzel a nebo např. Koupelny Ptáček.

Red.
Foto Richter und Frenzel

30.10.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist