Nová galerie koupelen I

Někdy ani není třeba cokoliv dodávat, člověk netouží číst žádná slova a chce se jen a pouze inspirovat pohledem na věci, které buďto oku lahodí a nebo ne. Namátkou jsme vybrali několik fotografií z nabídky známých producentů koupelnového vybavení , které ilustrují soudobé trendy a možná právě pro vás nabízejí odpověď na otázku „jak na to? “.

125929-1100x618.jpg Celá galerie 8 Zdroj: archiv redakce

Nechte se inspirovat. Jen u toho ale přemýšlejte nad tím, zdali řešení, které vás zaujme, zdali tedy je řešením vhodným právě pro vás.

Tedy např.:

máte-li doma malé a nebo adolescenční děti, pak si jistě budete chtít udržet intimitu a nebudete jedinou koupelnu v bytě či domě např. spojovat se svou „rodičovskou“ ložnicí tak, jak to ilustruje jedna z fotografií. Stejně tak platí, že máte-li k dispozici prostor jen pro jednu koupelnu s jednou vanou a k tomu zmíněné malé děti, jistě bude rozumnější počkat s nákupem vířivé vany do doby, než děti povyrostou a přestanou věci kolem sebe bezděčně zkoumat, tedy likvidovat. Trysky se snadno ucpou atd.

žijete-li s osobou imobilní nebo problematicky pohyblivou osobou, pak bude lepší sprchový kout opatřený madly spíš, než hluboká komfortní vana, do které se pro takového člověka komplikovaně vstupuje.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Zvažte praktickou stránku věci!

Ptejte se např. na samočisticí povrchy. Nevíte co to je? To jsou takové povrchy, které mají speciální povrchovou úpravu a špína na nich díky jejich relativně dokonalé hladkosti nemá fyzicky jak ulpívat a „zteče“ rovnou do odpadu. Samočisticí povrchy také často obsahují přirozenou desinfekci, např. ionty stříbra.

Red.
Foto firem Ideal Standard, Hansgrohe a Koralle

27.10.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist