Niagara z Portugalska se zabydluje v českých domácnostech

Na jaře letošního roku zahájil český dovozce designového koupelnového vybavení Perfecto design prodej vodovodních baterií v přírodním stylu. Kolekce Niagara, Cascata i Equilibrium, si velmi rychle našly cestu do českých koupelen a podmanili si nejen řadu designových fajnšmekrů, ale i rodin, které původně o netradičních bateriích vůbec neuvažovali.

128245-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Podle slov zákazníků jsou totiž baterie Crumar zajímavé hned z několika důvodů – jednak mají vkusný a elegantní design, dále jsou kvalitně zpracované a navíc jsou za bezkonkurenční ceny. Posuďte sami. Nejžádanější umyvadlová baterie v módním natur stylu, z níž voda pramení spíše jak z horského potoku než z vodovodní baterie je v současné době k dostání za 4.990,- Kč vč. DPH. Součástí balení jsou dokonce i pancéřové hadičky, rohový ventil i exkluzivní minimalistická výpusť systému click-clack.

Cascata a Equilibrium

perfecto%202.jpg

Zdroj: archiv redakce

Vedle Niagary si oblibu získávají i další dvě řady téhož výrobce – Cascata a Equilibrium. Zatímco Cascata se designově blíží již zmíněné Niagaře, Equilibrium na rozdíl od nich přichází se zcela unikátním systémem ovládání baterií. Všichni, kdo tuto baterii na vlastní oči viděli, se neubránili řešení rébusu – jak vlastně vodu pustit. Ale jakmile to zkusili, systém si okamžitě zamilovali, nebo jej ihned zatratili. Ostatně jak už to u výjimečných věcí bývá. Do jaké skupiny byste patřili vy?

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Jedno se ovšem vodovodním bateriím Equilibrium upřít nedá, jsou bez pochyby nápadité a dodají každé koupelně okouzlující nádech přírody.

Péče o baterie z kolekcí Niagara, Cascata a Equilibrium

V showroomu často padají dotazy na téma údržba baterií s otevřeným nebo širokým výtokovým raménkem. Podle zkušeností přímo od zákazníků Perfecto design je údržba prakticky shodná jako u jakýchkoliv tradičních baterií s chrómovým povrchem. Důležité je čas od času ošetřit baterii prostředkem, který ji zbaví vodního kamene a ochrání ji před jeho dalším usazováním.  Jak často, to závisí zejména na složení vaší vody. Konkrétní doporučené přípravky uvádí přímo poradna na www.perfecto.cz.

PR článek

9.8.2010 7:16

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist