Něžný dům ve skandinávském stylu pro čtyřčlennou rodinu

Spolumajitelka obchodu s nábytkem si dala na zařízení svého domu záležet a vybrala do něho jen ty nejlepší kousky. Výsledkem je vzdušný, útulný a velmi něžný interiér.

norsuinteriors_2243136_norsuhomelivingroom-1100x618.jpg Celá galerie 16 Zdroj: Nursu Interiors

Rodina Nat Wheelerové koupila koncem doku 2017 plážový bungalov v kalifornském stylu z roku 1920. Oproti očekávání neleží ve slunné Kalifornii, ale v Melbourne. Když přemýšlela nad jeho přestavbou, napadlo ji, že by jej mohla kompletně zařídit nábytek a doplňky v estetice Nursu Interiors – obchodu, který provozuje se svou kamarádkou Kristy Sadlierovou.

Přestavba a dekorování zabraly plných pět měsíců, výsledek ale stojí za to. Obě designérky vložily celý svůj potenciál do návrhu, který bude stylový, útulný, originální a přesto cenově dostupný. V obývacím pokoji například šikovně použily jako nábytkovou sestavu obyčejné kuchyňské skříňky.

Celý proces přestavby domu se rozhodly natočit, podívat se můžete v jedenáctidílném seriálu na youtube.com. Výsledek jejich snažení uvidíte v naší fotogalerii.

„Chtěli jsme sdílet celý proces s našimi přáteli na sociálních sítích a dokázat jim, že renovace nemusí být je dřina a vysoké výdaje. Našim cílem bylo ukázat divákům, jak při rekonstrukci využít vlastní kreativitu, jak pracovat s povrchovou úpravou, barvami a samozřejmě, jak si to celé užít,“ vysvětluje Nat.

Původně chtěly provést pouze kosmetické úpravy, ale poté, co si uvědomily obrovský potenciál přestavby s menšími zásahy do existujícího půdorysu, nabraly práce jiný rozměr. Výsledkem je domov inspirovaný severskou školou designu, útulný a vzdušný zároveň, který Nat spolu se manželem Danem a dětmi Annabel (7) a Harvey (4) nyní láskyplně nazývají norsuHOME.

„Po dokončení přestavby začala ta pravá zábava se stylingem a výběrem nábytku a dekorací,“ vysvětluje Kristy. „Žijeme a dýcháme pro interiéry a opravdu věříme, že můžeme s pomocí správného výběru nábytku, dekorací a dalšího vybavení vytvořit ideální domov pro každého. Odměnou je krásný pocit, který zažijete, když budete kráčet od domovních dveří dál do bytu. Vrstvením těch správných kousků, tónů, textur, vytváříme pocit pohody, radost a teplo domova, které vám i vaším hostům umožní splynutí s prostorem.“

 

 

15.8.2019 5:32 | autor: Kateřina Šedivá

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist