Diskuze

4 komentáře

  Karlička

  Nám okna trošku profukovala, takže jsem řekla manželovi, aby je trošku seřídil. Na https://homezin.cz/media/jak-seridit-plastova-okna si našel jak na to a povedlo se mu to dost dobře, protože pod okny od té doby necítím sebemenší vánek. Určitě seřízení nepodceňujte, promítne se to pak na cenách za vytápění.

  Petra

  Super článek. Ani jsem nevěděla, že je nějaká údržba u plastových oken potřeba. My máme nová okna z https://www.jis.cz/plastova-okna/ takže zatím je vše v pořádku, ale po zimě je asi zkontrolujeme, ať nám dlouho dobře slouží.

  Robert

  Mně už se těsnění u našich oken nezdálo dobré, tak jsem radši koupil nové těsnění oken a dveří z https://www.tesnenitexim.cz/TESNENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm a na jaře jsem ho vyměnil. Nechtěl jsem čekat, jestli budou v zimě okna ještě dobře těsnit. Lepší je ho vyměnit v předstihu, než v průběhu zimy.

  Jiří Urbanovský

  Dobrý den, údržba je i u plsatových oken určitě důležitá, ale dle mých zkušenosti, je dobré při koupi plastových okne rovnou koukat na kvalitu plastových oken. Pokud by si někdo chtěl zakoupit opravdu kvalitní plastová okna doporučuji, aby požadoval profil třídy ‘‘A‘‘, ten je nejtlustší. Požadujte aby okna byla zhotovena z prvoplastu, jelikož ten lépe drží ve svárech. Žádejte znát původ oken, na trhu je v dnešní době mnoho překupníků, kteří nemohou za původ a kvalitu oken ručit. Všechny tyto mnou zmíněné informace si nechte zanést do kupní smlouvy, při případnách problémech, budete vy v právu.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist