Než přijde sv. Valentin

Štěstí přeje připraveným, takže jaképak: Dost času. Teď ještě můžete krásně stihnout překvapení, které nebude úplně obyčejné. Například nová pohovka v ohnivé barvě lásky? Nebo tradiční květina s novou vázou nebo rovnou se sadou krásného skla? A jde to i jinak!

19a_parisengbanner-1100x618.jpg Celá galerie 21 Zdroj: archiv autorky

Většinou se nás obchodníci snaží přesvědčit, že k Valentinu patří červená. Nenechte se tím zmást. Červené srdíčko je sice jasný symbol, ale růžová je jen odstín červené a také se hodí stejně jako další barvy. Důležitější je, na čem jsou a kdo je přináší.

Čím ohromíte?

Takovým velkým překvapením může být nová vhodně vybraná tapeta v ložnici u postele stejně jako již zmíněná pohovka. Také nové povlečení umocní sváteční pocity a může být do červena i do romantiky podle toho, co vyznáváte. Ohromit může i úprava v koupelně, do které tak pronikne vášnivá červeň, a pozve vás ke společné sprše…

Nemusí to ale být jen velké věci, okouzlit partnera můžete i promyšlenou maličkostí. S radostí se jistě setkáte, když na stůl položíte pěkné keramické srdce nebo prostřete šálky se srdíčky.

Když večer krásně prostřete a naaranžujete stůl, když přinesete milované bytosti snídani do postele nebo tajně v noci před Valentinem nalepíte do kuchyně plakát s rudým jablkem hříchu (nebo se srdcem, růží, s čímkoliv, co se pro ten den hodí nebo má pro vás dva nějaký význam). Nebo rovnou můžete na budoucí teplé počasí pořídit lavičku pro zamilované a dát tak najevo, že se svým partnerem počítáte i pro další dny?

Nebojte se trochu fantazírovat a trochu se povznést, vždyť co jiného je být zamilovaný než se vznášet a zahodit rozum? Ať se vám letos ten svatý Valentin povede.

4.2.2019 5:30 | autor: Vladimíra Storchová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist