Neomezujte se na jednu značku aneb domácí sodovka chutněji a levněji

Patříte mezi ty, kteří se přestali tahat s balenou vodou a začali si vyrábět výbornou domácí sodovku? Bezva. V tom případě se vám budou hodit tipy na výborné sirupy a levnější bombičky CO₂.

114910-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Ten první a nejdůležitější krok už máte zřejmě za sebou. Rozhodli jste se, že nebudete pokoušet svoje záda taháním těžkých balíků s balenou vodou a hlavně produkovat ročně desítky kilogramů plastového odpadu. Pijete vodu z kohoutku a dokonce i svou oblíbenou limonádu si dokážete s pomocí výrobníku sody vyrobit doma.

Gratulujeme, matička příroda a vaše děti vám jednou poděkují, nehledě na vaši peněženku. Teď ale ruku na srdce. Do jaké míry sledujete dění na českém trhu v oboru domácích výrobníků sody a v souvislosti s tím zkoušíte nové produkty a malinko experimentujete? Málo nebo vůbec? Víte o tom, že na českém trhu nyní působí dvě silné značky, z čehož ta mladší vyniká řadou inovací?

Mluvíme o značce LIMO BAR. Její výrobníky vybavené technologiemi FSS, BBT nebo Click&Fix pomáhají českým zákazníkům vyrábět domácí sodu jednodušeji a levněji už téměř dva roky a že se to našincům líbí, dokazují strmě rostoucí čísla prodejů. LIMO BAR však myslí rovněž na majitele konkurenčních výrobníků a nabízí i jim způsob, jak uniknout z pasti uniformity a závislosti na jediné značce.

Lahodné sirupy s vysokým podílem ovoce
To nejmenší, co můžete udělat je, že vyzkoušíte nový sirup. Na oficiálním webu značky LIMO BAR  a v obchodech autorizovaných prodejců najdete širokou nabídku sirupů různých příchutí, ze kterých vyrobíte lahodnou domácí sodovku. Ovocné sirupy LIMO BAR obsahují minimálně 33 % ovoce, jsou bez umělých barviv a od léta letošního roku se nabízejí v novém atraktivním balení.

V reakci na přání zákazníků nabízí značka LIMO BAR rovněž výhodné balíčky, a to nejen sirupů. Koupit tak můžete například balíček čtyř ovocných sirupů za cenu tří nebo například výhodný balíček výrobníku sody LIMO BAR Start se třemi lahvemi, dvěma bombičkami a třemi lahodnými sirupy za celkovou cenu 2.199 Kč.

 Pokud jste na domácí továrnu na limonádu dosud nepřešli, tato stránka WWW.LIMOBAR.CZ vám poskytne odpověď na to, proč byste to měli udělat. Zboží skladem vám doručíme do dvou dnů.

Pokud už LIMOBAR doma máte, tak čtěte dál!

♣ŠOKUJÍCÍ AKCE: Naplnění bombičky CO2 ZDARMA v síti OKAY Elektrospotřebiče♣

V prosinci 2013 jsme naplnili 2000 z vás bombičku zdarma. Akce měla obrovský úspěch a ohlas, proto jsme se rozhodli ji zopakovat. A dokonce s dvojnásobným počtem bombiček CO2.

Co proto musíte udělat?

Stačí navštívit stránku bombickaco2.cz, poslat registrační SMS za pouhé 3 Kč, vygenerovat a vytisknout voucher s jedinečným kódem a přinést společně s prázdnou bombičkou do kterékoliv prodejny OKAY Elektrospotřebiče.
Výměnou za vaši prázdnou bombičku a voucher vám obratem vydáme plnou bombičku LIMO BAR.

Pro zapojení do akce navštivte web bombickaco2.cz a registrujte se. Na této stránce najdete rovněž podrobné informace o bombičkách LIMO BAR. Dozvíte se například, že každá bombička LIMO BAR splňuje přísnou certifikaci TÜV a vyhovuje evropské směrnici 2010/35EU.

Ukážeme vám, že bombičky LIMO BAR jsou plně kompatibilní s konkurenčními výrobníky a že každé naplnění doprovází certifikát bezpečnosti. Vše důležité se dozvíte na webu www.bombickaco2.cz.

28.1.2014 8:14

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist