Neodříkejte si romantiku u otevřeného ohně. Zapalte si biokrb!

Počasí láká k venkovnímu posezení, ale přece jen bývá ještě dost chladno. Pokud se přesto už nemůžete dočkat, až se posadíte na terasu nebo pod pergolu, bude se vám pro zahřátí hodit zahradní krb.

obr.-1_solus-decor_9hemi-36-fire-bowl-1100x618.jpg Celá galerie 14 Zdroj: Solus decor

Možná jste si právě teď smutně povzdychli, protože ke zbudování krbu ani ohniště nemáte potřebné podmínky nebo se vám prostě nechce neustále rozdělávat oheň. Máme pro vás jednodušší a zároveň velmi atraktivní řešení – pořiďte si biokrb.

Komín nepotřebujete

Krby na biolíh mají oproti zahradním krbům na dřevo či plyn několik výrazných předností. Především se vůbec nemusíte zabývat tím, kde vybudovat komín. Což je zvláště v exteriérech často velký problém. Biokrby totiž můžete umístit kamkoli, na terasu, pod pergolu, do altánu, k bazénu nebo jen tak volně k zahradnímu posezení. Navíc je můžete kdykoli podle potřeby přemístit, takže si užíváte hřejivou romantiku po celé zahradě.

Teplo bez zbytečných zplodin

Biolíh je ekologické palivo, které je vyráběné na rostlinném základě. Jeden litr biolihu vydrží hořet zhruba tři hodiny. Všechny biokrby, které koupíte v České republice, jsou certifikované, takže splňují veškeré bezpečnostní podmínky. Navíc nezatěžují životní prostředí, protože při jejich provozu nevznikají škodlivé zplodiny ani žádný zápach.

Další výhodou je, že si ušetříte úklid nejen krbu, ale i jeho okolí, protože odpadá skladování dřeva a vyhrabávání popela.

Kvalitní materiály i skvělý design

Biokrby musí být sice teplotně odolné, ale zároveň mobilní, a proto se k jejich výrobě používají odlehčené materiály. Základem jejich konstrukce jsou však stabilní prvky jako ocel, tvrzené sklo nebo beton.

Zahradní krby jsou především zdrojem světla a díky sálání i příjemného tepla, což oceníte zvláště při posezení venku za chladnějších večerů. V neposlední řadě biokrby přispějí také k jedinečné atmosféře a stanou se obdivovanou ozdobou vaší terasy či zahrady.

Text: Ivana Kukalová

11.4.2017 10:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist