Několik tipů pro vaši moderní kuchyň

Kuchyň má pro mnoho z nás dopředu danou podobu, která odpovídá naší představě „tepla domova“. Je to logické, kuchyň představuje hmotné zázemí domácnosti, což však neznamená, že musí vypadat stále stejně jako za časů našich rodičů či prarodičů. Zkuste moderní kuchyň. Zde je několik tipů na její ozvláštnění, které může z obyčejné sestavy kuch. nábytku udělat sestavu individuální a to příjemnou a moderní.

Kuchyň je rozhodně něčím jako „srdce interiéru“. Obývací pokoje je pak jeho „budoár“. Kvalita kuchyně je kvalitou vašeho bydlení.

1.zajímavým nástrojem, se který se dají skutečně dělat mále hotové zázraky, je podsvětlení některých částí kuchyňské sestavy. Světlo může být jednou modré tak, jako na fotografii a jindy třeba tmavě rudé, to záleží jen na vašem vkusu.

2.vynikajícím nápadem je vyřešení kuchyňského ostrůvku jako mobilního kusu nábytku. Ostrůvek může zůstat na svém místě – doporučujeme pořídit kolečka s brzdou – a nebo se může po přestěhování např. blíže k sedací soupravě obývacího pokoje proměnit v servírovací stolek.

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

3. zkuste jednu výraznou barvu. Vaše kuchyň nemusí být vyloženě barevná jako papoušek, ale jedna silná barva, např. rudá, oranžová či žlutá pak hezky „sedne“ do jinak ukázněného a vlastně obyčejného pozadí.

4.pokud máte kuchyň spojenou s obývacím pokojem, pak je rozhodně zajímavé udělat zadní stěnu skříněk –tedy tu otočenou do pokoje s matnými transparentními dvířky a ty pak poosvětlit.

Velká fotogalerie moderních interiérů

Red.
Foto Sedlák interiéry a Aldus
25.7.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist