Nekazte si radost z nového bydlení stěhováním

Podnikatel Jan před nedávnem založil rodinu a teď se z bytu na pražských Vinohradech přestěhoval do vysněné vilky na periferii. Syna už zplodil, dům postavil a starosti mu může dělat leda ten pověstný strom. Neměl totiž noční můru ze stěhování, protože věděl, na co se připravit, čeho se vyvarovat a zjistil si, co za něj dokáže udělat stěhovací firma.

Připravenost je matka moudrosti
Důkladné přípravy vás zbaví strachu a starostí. Honza si s dostatečným předstihem stanovil termín a tomu uzpůsobil svou práci, balení a v témže termínu poslal své děti k babičce. Samozřejmě, že ne všechno se dá naplánovat, ale množství situací, které by vás mohly zaskočit, se tak dá minimalizovat.

Složit a zabalit
Večer před balením pozval Jan několik kamarádů s nářadím, aby rozebrali rozmontovatelný nábytek. Stůl, skříně a postele rozebrané na jednotlivé komponenty výrazně šetří místo ve stěhovacím voze, čímž mohou odpadnout výdaje za větší auto, a také se s nimi lépe manipuluje.

I balení má své náležitosti – věci zřídka kdy užívané můžete zabalit dříve. Ty, které používáte častěji logicky až nakonec. Obalové materiály všech možných druhů dnes stěhovací firmy dodávají v ceně stěhování, popřípadě za menší příplatek.

Opatrnost se vyplácí
Honza objevil zálibu ve sbírání starožitného nábytku, který se taktéž musel stěhovat. Počáteční obavy vzaly za své, když objevil firmu, která celou převáženou zásilku na své náklady pojistí. A pro jistotu ještě nabízí sledování stěhovacího vozu pomocí GPS.

Pakliže i vy hodláte stěhovat starožitnosti či umělecké předměty, můžete si objednat k tomu přizpůsobený automobil a optimalizované transportní obaly.

 

Komerční prezentace

 

 

 

 

17.9.2012 11:47

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist