Nejzajímavější malé domky, které můžete mít také

Řešíte peníze, ale toužíte po domku? Můžete ho mít! Rostoucí popularita malých domků, ať už klasických, nebo zahradních, ovlivnila v posledních letech architekturu natolik, že se malé domky objevují ve velkém po celém světě. Stále více lidí se rozhoduje zredukovat své životy natolik, že omezuje i své bydlení. Vzhledem k omezeným finančním i prostorovým možnostem je to naprosto pochopitelný a zároveň udržitelný trend.

Jednodušší, ale plnější život v malém domku

Pro dům o malých rozměrech se nemusíte vyloženě obětovat. Díky promyšleným a inovativním návrhům a působivému designu někteří majitelé malých domů objevili, že takový domek ve skutečnosti vede k jednoduššímu, ale plnějšímu životu, spojujícímu je s rodinou, přáteli a přírodou a zároveň je osvobodí od zdlouhavých hypoték, plýtvání a nutkání udržet za každou cenu krok s módním stylem v bydlení.

Příklady táhnou

Prohlédněte si tedy v naší fotogalerii u článku mnohé příklady těchto impozantních malých domků, které by vám, mohly napovědět, zda by tento styl bydlení mohl být uspokojující i pro vás.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: countryliving.com

13.3.2015 4:00
Více o tématu: architekturabydlenídům

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist