Nejvíc sexy garsonka je v Los Angeles!

Sníte o tom, mít nejluxusnější a nejvíc sexy bydlení, tyčící se nad andělským městem, plným hollywoodských hvězd? No, bohužel – tuhle „garsonku“, kterou vám ukážeme už mít nebudete. Prodala se totiž za neuvěřitelných 6,2 milionu dolarů! Ale na druhou stranu, můžete se nechat inspirovat a postavit si tu a samou…třeba na Barrandově.

109157-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Josh a Matt Altmanovi vás vítají ve světě Los Angeles. Ve městě drahého životního stylu, celebrit, umělců, podnikatelů i snílků. Ve světě designu, glamouru, ve městě úspěchu. Bratři Altmanovi patří mezi nejúspěšnější realitní makléře se zaměřením na nejnovější designové skvosty, luxusní sídla, vilypaláce. Svět v minulých týdnech ale fascinovala luxusnígarsonka„, kterou Josh dokázal prodat za neuvěřitelných 6 250 000 dolarů.

Garsonka je s uvozovkami proto, že tohle sídlo není žádný drobeček o rozměrech malého bytu. Opak je pravdou. Jeho součástí je i samostatná wellnessspa místnost pro odpočinek po probdělých nocích. Přepychová garsonka je totiž určená především k oslavám všeho druhu. Zlatá mládež Hollywoodu se tu navíc může kochat i nezapomenutelným výhledem přímo na oceán ze všech místností.

Luxusní letní sídlo, kde se z každé horké noci a západu slunce stává nezapomenutelný zážitek, nabízí rozlehlé místnosti s vysokými stropy na případné sbírky umění. Jižní stěny obývákujídelny jsou navíc prosklené s průchodem do bazénulázní. Domácí pohodu i během chladných dní dotvoří velký krb i příjemné tlumené osvětlení.

A jelikož jsme v Hollywoodu, má dům i vlastní divadlo, několik plasma televizí, bargaráž nikoli pro auto, ale rovnou pro limuzínu. Ačkoli celé sídlo může působit jen jako dům na pořádání party, jeho využití je ve skutečnosti mnohem širší a architekti mysleli opravdu na všechno. Najdeme zde například plně vybavenou pracovnu s výhledem na pulsující život v Los Angeles.

Nejvíce sexy garsonka v LA, tak se této vilce říká. Světově představuje vrchol luxusu, umění i architektury. Taková je ostatně každá nemovitost od bratrů Altmanových. Ti si dokázali vybudovat movitou klientelu složenou především z filmových producentů, herců, VIP osobností a podnikatelů napříč celým světem.

Residence, jež bratři Altmanovi nabízejí, zahrnují veškeré prvky luxusu – od umění a architekturu až po specifické potřeby a přání každého zákazníka. Nenabízejí domy, nabízejí životní styl. Nejčastěji ve čtvrti Beverly Hills si můžete vybrat od okouzlujících letních rodinných sídel a podkrovních domků až po prosklené paláce s vlastním personálem. Josh i Matt Altmanovi udělají rovněž všechno proto, aby se vám nová nemovitost stala opravdovým domovem. Chcete žít na pláži, mít výhled na skály Hollywoodu nebo si jen pronajímat přepychový byt na okraji města? V pořádku, zde jste ve světě, kde nic není nemožné.

Čtěte také:

Inspirace: Veselé maličkosti pro zpestření interiéru

Pruhy a proužky – super jarní trend

Jarní dekorace ve žluté a zelené
Text: Lucie Kunešová
Foto: Dreamlife
Článek vám přinesl internetový portál Dreamlife.cz, exkluzivní e-magazín životního stylu, úspěchu a dosahování osobních cílů.

28.7.2011 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist