Nejlepší značky odtajnily podzimní novinky

Také si myslíte, že nejvíc novinek přináší jaro? Možná je to tím ročním obdobím, kdy se objeví nové výhonky, nové květy, nová móda… A také se odehrává valná většina veletrhů, které ty nejžhavější novinky představují světu. Ale nenechte se mýlit.

04_borgonuovo1-1100x618.jpg Celá galerie 21 Zdroj: Flou

Nové vzniká celý, opravdu úplně celý rok. Tak jako se neustále rodí děti, tak jako se nezastaví vývoj. Když mají výrobci a designéři jarní maraton vystavování a představování nových kolekcí za sebou, není čas na odpočinek. Důležité je, o co je z novinek zájem, co představila konkurence, co bychom mohli vzít jako inspiraci, co bychom uměli lépe, co úplně jinak…

Přeběhnou mezitím dovolené a je tu podzim. Testovací podzim, kdy začnou značky vypouštět bublinky, aby zaujaly. Představí pár kousků, které se po Novém roce rozšíří v kolekci a… vystaví. Také ukáží, co inovovali, trochu změnili, a čekají na reakce. Inu, svět nábytku a doplňků pro byt a dům je pestrý a proměnlivý. Jako život sám.

A vy se teď podívejte, na co některé značky upozorňují právě teď, v podzimních měsících, v čase, kdy začínáme pomalu odpočítávat, kolik dnů zbývá do Vánoc.

Flou

Italskou značku Flou jsme vnímali dlouho jako výrobce ložnic s krásným čalouněním a ještě krásnějším povlečením, však se také u značky objevovalo heslo: Kultura spaní. Nyní, na základě nové spolupráce, se slušnou razancí vstupuje do sedacího nábytku a zdá se, že se jí v tom zalíbilo.

Sofa Borgonuovo se objevilo letos v dubnu v Miláně. Navrhli je pro Flou Emanuela Garbin a Mario Dell´Orto a s podzimem se rozšířila barevnost i rozmanitost tvarů a materiálů. Smysl pro barevné vyvážení a jemný detail zůstává, jak je u Flou zvykem.

Minotti

Moderní klasika, elegance, vysoká kvalita, nadčasovost. Tak ji známe. S podzimem představuje sedací soupravu – přesnější by bylo říci systém Freeman. Autorem je – jak jinak u této značky – Rodolfo Dordoni.

Variabilní systém nabízí různé prvky s různými funkcemi. Čalounění je hladké, polštáře velmi měkké, což slibuje jemnou náruč a pohodlí. Sedadla mohou být prošitá, jednotlivé elementy umožňují velmi vzdušné sestavy.

LeBon

Je naše značka, která určitě dělá spotřebitelům a zákazníkům radost, myslí totiž na každý rozměr bytu a snaží se držet krok se světem. Daří se jí to. Podívejte se na novinky.

Natevo

Ano, tato značka se objevuje v souvislosti z již zmiňovanou Flou. Ale podívejte se na ni samostatně, na její nové podzimní kousky, které akcentují přepych, leštěné dřevo, vzdušné konstrukce a hodně světla.

A ti ostatní

Zajímavé, jednoduché a všude se hodící nám přišly jednoduché police Ossa od značky Functionals.eu. Dají se totiž sestavovat snad do nekonečna…

Také koberec, který uvádí na trh GAN by Gandia Blasco, stojí za podívání. Je vlněný, na první pohled ne příliš nápadný, ale má docela výrazný vzor zblízka. A odpovídá úplně současným trendům, jaký koberce sledují.

Tak hezkou inspiraci podzimními novinkami!

Text: Vladimíra Storchová

30.11.2016 10:33

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist