Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou – vyhráli jste?

Právě teď si můžete v našem článku přečíst, kdo si tento týden, díky své rekonstrukci, vyhrál digitální fotoaparát. Známá interiérová designérka Andrea Hylmarová a zástupci naší redakce zvolili 3 vítězné rekonstrukce. Tak pojďme na to.

Jistě jste si už určitě všimli, právě  u nás probíhá soutěž – Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou, ve které můžete vyhrát digitální fotoparát a také nejnovější tablet iPad Air. Vyhrát ho můžete tak, že do naší soutěže zašlete prostřednictvím připraveného formuláře fotografie vaší rekonstrukce s doprovodným textem. Každý týden v pátek vyhlašujeme výherce digitálních fotoaparátů.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

Tento týden vyhrály tyto rekonstrukce:

Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce bytu v rodinném domě

Pan Bouška z Prahy

Andrea Hylmarová: Líbí se mi dispoziční řešení a vzhledem k okolonostem bylo velmi rozumné. Chválím nápad vzdát se vany a volbu sprchového koutu. Z fotografií se to nedá úplně určit, ale doporučila bych větší umyvadlo. Jinak si myslím, že s rekonstrukcí vypořádali velmi dobře.

Co se týče fotek kuchyně, předpokládám, že ještě není dokončená. Chválím tvar kuchyně do U a využité okno. Doporučila bych snahu o větší symetrii a dodělat obklad pod digestoř. Bude to potom působit uceleleným dojmem.


Soutěžní rekonstrukce: Rekonstrukce obýváku v paneláku

Pan Janko Čelákovice

Andrea Hylmarová: Potěšilo mě řešení obývací stěny, protože je hezkou ukázkou toho, jak může asymetrie skvěle fungovat, pokud se dodrží její principy. Působí jako jeden ucelený celek. Zvolené materiály byly chytře zkombinovány. Byl dán větší důraz na dřevo a bílá plocha působí neutrálně a vše skvěle doplňuje. Obdélníková linie byla také dodržena.

Líbí se mi, jak bylo naloženo se samolepkou na zeď. Je to skvělé a kreativní řešení pro prázdné zdi, pokud nejste fanoušci obrazů. Obývací pokoj působí kompaktně a neotřele.

Soutěžní rekonstrukce: Baťův půldomek na Letišti v Otrokovicích

Rodina Novákova z Otrokovic

Andrea Hylmarová: Řešení kuchyně mě nadchlo, líbí se mi použití materiálů a také zvolená barva podlahy. Krásně ladí s výhledem do zahrady a téměř evokuje zahradní trávník.

Povedly se i parkety. Vypadají jako nové, zachovat je bylo dobré rozhodnutí.

Ani koupelně nemohu nic vytknout. Zaujal mě neobvyklý tvar vany a hravé použití obkladů na podlahu a boky vany. Povedlo se opticky zvětšit prostor koupelny, což se vždycky počítá 🙂

 

Ing. Andrea Hylmarová je interiérová designérka, která se věnuje zejména rezidenčním projektům. Poskytuje komplexní servis od návrhu až po kompletní realizaci. Ráda vytváří stylově čisté, nadčasové interiéry, zvláštní zálibu má ve skandinávském designu.
www.andreahylmarova.com

+420 775 011 933
andrea@andreahylmarova.com


 

 

 

29.11.2013 6:10

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist