Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou – vyhráli jste?

Právě teď si můžete v našem článku přečíst, kdo si tento týden, díky své rekonstrukci, vyhrál digitální fotoaparát. Známá interiérová designérka Andrea Hylmarová a zástupci naší redakce zvolili 3 vítězné rekonstrukce. Tak pojďme na to.

Jistě jste si už určitě všimli, právě  u nás probíhá soutěž – Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou, ve které můžete vyhrát digitální fotoparát a také nejnovější tablet iPad Air. Vyhrát ho můžete tak, že do naší soutěže zašlete prostřednictvím připraveného formuláře fotografie vaší rekonstrukce s doprovodným textem. Každý týden v pátek vyhlašujeme výherce digitálních fotoaparátů.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

Tento týden vyhrály tyto rekonstrukce:

 

Pohádka o splněném snu
Andrea Hylmarová: Prostor samozřejmě hodně prokouknul, jako ostatně téměř vždy, když se pustíme do rekonstrukce starých panelákových bytů. Byť je na mě té fialové a květinek na tapetách až příliš, tak musím ocenit celkovou cenu rekonstrukce, která se mi zdá až neskutečná (je-li v ní zahrnutá i kuchyně). Zaujala mě volba podlahy (vypadá to na vinyl v dekoru ořechového dřeva) a také řešení kuchyňské linky pod oknem. Krásně zakryje nevzhledný radiátor  a ještě přidá kýžené centimetry pracovní či odkládací plochy navíc.

Přestavba autodílny na rodinný dům
Andrea Hylmarová: Nádherná rekonstrukce! V první řadě chválím nápad i odvahu pustit se do přestavby takového objektu, jako je autodílna. Velmi se mi líbí celková dispozice a vzhled domku. Je velmi nadčasový, působí velmi vyváženě a přitom nikterak nudně. Tady hodně pomohla kombinace fasády se dřevem, u vstupu na terasu je zase vidět, jak dobře mohou vypadat venkovní žaluzie. Z interiérů vidím zatím jako nejvíc dotaženou kuchyň, která je skvělou ukázkou toho, jak udělat dojem barevného interiéru a přitom ho nechat flexibilní vůči budoucím změnám. Koncept bílošedého základu doplněného výraznou limetkovou výmalbou a doplňky ve stejné barvě funguje a pokud omrzí, půjde snadno změnit. Z detailů mě nadchly třeba sedáky na lavici u jídelního stolu. Pro další zařizování doporučuji věnovat pozornost osvětlení obývacího pokoje, protože to stávající působí dost provizorně 🙂

Startovní bydlení – kompletní rekonstrukce malého bytu
Andrea Hylmarová: Další citlivě provedená rekonstrukce zvládnutá v krátkém čase za rozumné peníze. Tento byt může nyní dobře sloužit mnoho dalších let. Zvláštní pochvalu musím dát za perfektní fotodokumentaci, z níž je velikost proměny dost zřejmá.. Například u WC je pěkně vidět, co i při zachování stávající dispozice dokáže s prostorem vhodně zvolený obklad a závěsná toaletní mísa. Trochu rozpačitá jsem z koupelnového obkladu, kterému by asi více slušelo podobné pojetí jako třeba právě na WC. Bílou jednoduchou kuchyň jemně podtrhnul decentní obklad za deskou, který pěkně ladí s podlahou ze světlého dřeva. Jen bych možná volila matné provedení. Sečteno, podtrženo, veškerá námaha se vyplatila.

Gratulujeme!

 

Ing. Andrea Hylmarová je interiérová designérka, která se věnuje zejména rezidenčním projektům. Poskytuje komplexní servis od návrhu až po kompletní realizaci. Ráda vytváří stylově čisté, nadčasové interiéry, zvláštní zálibu má ve skandinávském designu.

www.andreahylmarova.com

 

+420 775 011 933

andrea@andreahylmarova.com

logo-bu-inka.jpg

Zdroj: archiv redakce
7.2.2014 5:28

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist