Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou – vyhráli jste?

Právě teď si můžete v našem článku přečíst, kdo si tento týden, díky své rekonstrukci, vyhrál digitální fotoaparát. Známá interiérová designérka Andrea Hylmarová a zástupci naší redakce zvolili 3 vítězné rekonstrukce. Tak pojďme na to.

Jistě jste si už určitě všimli, právě  u nás probíhá soutěž – Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou, ve které můžete vyhrát digitální fotoparát a také nejnovější tablet iPad Air. Vyhrát ho můžete tak, že do naší soutěže zašlete prostřednictvím připraveného formuláře fotografie vaší rekonstrukce s doprovodným textem. Každý týden v pátek vyhlašujeme výherce digitálních fotoaparátů.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

Tento týden vyhrály tyto rekonstrukce:

Vysněná rekonstrukce
Andrea Hylmarová:
Povedená rekonstrukce, na které oceňuji hlavně nové řešení kuchyně. Narozdíl od obkladů zvolených do koupelny mi kuchyň připadne nadčasová, takže je tu velká šance, že to opravdu pro majitele bude poslední rekonstrukce v životě! Zajímavé je použití luxferů nad kuchyňskou linkou, které nejspíš pouštějí kýžené denní světlo do koupelny či na WC.

Obývací pokoj ve Velkých Albrechticích
Andrea Hylmarová:
Další proměna z kategorie hodně muziky za málo peněz. Je pravdou, že ve výsledku to chtělo někde ubrat, protože se tu prvky provensálského, venkovského či severského stylu mísí místy až příliš a množství věcí v místnosti je už na mě nějak moc. Nicméně i tak je výsledek nesrovnatelně lepší než původní obývák. Líbí se mi zejména dřevěná podesta pod okny, která nejspíš slouží jako obklad radiátorů, a dále moc pěkné a nezvyklé stínění oken.

Okál jako nový
Andrea Hylmarová: Další povedená kuchyně, tentokrát v klasičtějším pojetí. Zaujala mě zřetelná snaha majitelů o jednotné stylové pojetí v celém domě. Určit bych se ale zaměřila na stěny v obýváku, které vypadají velmi prázdně a nevyužitě. Buď zvolit větší osvětlení nebo stěny jemně vymalovat, případně jim alespoň dodat nějaký obraz nebo pěknou fotografii. Zkrátka pohrát si s proporcemi místnosti tak, abychom nezařizovali jenom „u podlahy“, ale mysleli i na třetí rozměr místnosti.

Gratulujeme!

 

Ing. Andrea Hylmarová je interiérová designérka, která se věnuje zejména rezidenčním projektům. Poskytuje komplexní servis od návrhu až po kompletní realizaci. Ráda vytváří stylově čisté, nadčasové interiéry, zvláštní zálibu má ve skandinávském designu.
www.andreahylmarova.com

+420 775 011 933
andrea@andreahylmarova.com

logo-bu-inka.jpg

Zdroj: archiv redakce


31.1.2014 5:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist