Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou – vyhráli jste?

Právě teď si můžete v našem článku přečíst, kdo si tento týden, díky své rekonstrukci, vyhrál digitální fotoaparát. Známá interiérová designérka Andrea Hylmarová a zástupci naší redakce zvolili 3 vítězné rekonstrukce. Tak pojďme na to.

Jistě jste si už určitě všimli, právě  u nás probíhá soutěž – Nejlepší rekonstrukce s Buřinkou, ve které můžete vyhrát digitální fotoparát a také nejnovější tablet iPad Air. Vyhrát ho můžete tak, že do naší soutěže zašlete prostřednictvím připraveného formuláře fotografie vaší rekonstrukce s doprovodným textem. Každý týden v pátek vyhlašujeme výherce digitálních fotoaparátů.

Jak se staví sen, fotogalerie ze všech dílů:

Tento týden vyhrály tyto rekonstrukce:

Roubenka v Osekách
Andrea Hylmarová: Opravdu velká rekonstrukce, která dle nadšení majitelů jen tak neskončí. Velmi sympatická je mi jejich snaha zachovat či obnovit co nejvíce původních prvků. Venkovní pohled na roubenku s krásnou,  nevyumělkovanou a přitom upravenou zahrádkou je nádherný. V interiérech bych doporučila trošku jednoznačnější stylové zaměření. Na jedné straně je tu nádherná ložnice, kde jen pár kusů stylového nábytku naprosto stačí k vytvoření té správné venkovské atmosféry. Povedla se i kuchyň. Naproti tomu třeba v obývacím pokoji mě trochu ruší kombinace moderních prvků (např. taburet, koberec a do jisté míry sedačka) s těmi klasičtějšími. Do budoucna doporučuji zaměřit se i na proporce jednotlivých zařizovacích prvků a jejich rozmístění v místnosti – např. mohutná pohovka v kombinaci s drobnými odkládacími stolky umístěnými  tak, že vlastně stejně skoro nejsou vidět a dále prázdný prostor, který se z fotografie jeví jako nevyužitý.

Kuchyň v Dřínově
Andrea Hylmarová: Ukázka proměny ve stylu „co největší efekt s minimální investicí“. Kombinace tmavé výmalby s výraznou tapetou učitě prostor oživila a funguje jako dobrý spojovací prvek pro ostatní vybavení kuchyně. Osobně bych tapetu volila na trochu jiných plochách (např. na stěně za lednicí a poté ji už nedávat k průchodu do chodby)  a velký dojem by díky výraznému vzoru udělala i v menší ploše.

Rekonstrukce koupelny a obýváku
Andrea Hylmarová: Koupelna zůstala i po rekonstrukci v původní dispozici, což ani tolik nevadí. Na takto malém prostoru bych byla pro obklady spíše jednobarevné a světlejší, které by místnost dokázaly ještě o něco opticky zvětšit. Volba umyvadla a skříňky je dobrá, nijak neruší a hezky prostor zklidňuje. Z hlediska funkčnosti je trochu škoda, že umyvadlo se skříňkou nejsou až ke stěně. Vyžadovalo by to nejspíš řešení na míru, ale ty cenné centimetry prostoru navíc za to většinou stojí.

Ing. Andrea Hylmarová je interiérová designérka, která se věnuje zejména rezidenčním projektům. Poskytuje komplexní servis od návrhu až po kompletní realizaci. Ráda vytváří stylově čisté, nadčasové interiéry, zvláštní zálibu má ve skandinávském designu.
www.andreahylmarova.com

+420 775 011 933
andrea@andreahylmarova.com

logo-bu-inka.jpg

Zdroj: archiv redakce

3.1.2014 4:53

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist